`` Як оформити кабінет англійської мови власноруч? Зробіть приміщення більш «живим» та наповненим!
But-Teh 9.3 из 10 на основе 129 оценок и 129 пользовательских отзывов.

Пробная наклейка в каждой упаковке

Як оформити кабінет англійської мови?

Як оформити кабінет англійської мови?

Незалежно від того, говоримо ми з вами про кабінет англійської мови в школі або про кабінет на курсах вивчення англійської мови, існує спільне завдання – зробити приміщення більш«живим» та наповненим. 

       оформлення англійського кабінету своїми руками фото, оформлення англійського кабінету фото, як оформити кабінет англійської мови фото

Вимоги до оформлення кабінету англійської мови у більшості приблизно однакові:

 1. Красиво та сучасно. Нікому не хочеться мати кабінет як під копірку, що нагадує шкільний клас середини 80-х років 20-го століття.

 2. Без будівельних робіт. Як правило, з відчуттям того, що в кабінеті англійської «чогось не вистачає»стикаються вже після ремонту. Тобто. Начебто і ремонт новий і меблі нормальні, а кабінет виглядає "необжитим". Починати новий ремонт, розвозити бруд, залучати будівельників тощо.  ніхто не буде.

 3. Швидко. Витрачати на  «прикраси», неділю  ніхто не готовий. Оформлення кабінету має зайняти пару годин як максимум.

 4. Недорого. Звичайно, поняття «недорого» у кожного своє. Але має бути відчуття, що ти отримуєш хороший продукт за адекватною йому ціною.

 5. Якісно та довговічно.Матеріали для оформлення кабінету англійської мови не повинні рватися, непридатні до «спілкування» зі школярами чи відвідувачами курсів. І, міняти або не міняти декор кабінету перед ним; початком наступного навчального року має бути виключно вашим бажанням, а не потребою, у зв'язку з тим, що поточні матеріали або стенди стали непридатними.

 

Оформлення кабінету англійської мови своїми руками.

Чи може відповідати декор кабінету всім побажанням до оформлення вказаним вище? Так, безумовно. Вінілові наклейки повністю відповідають усім пунктам, зазначеним вище.

 1. Вінілові наклейки для інтер'єру – сучасний спосіб оформлення приміщень. Зручний та практичний, підходять як для оформлення стін, так і корпусних меблів, вікон, дверей та навіть кахлів.

 2. Вінілові наклейки ТМ DesignStickers клеяться прямо на фінішне покриття стіни: шпалери або фарбу. Вам не треба шкурити двері перед тим, як клеїти туди наклейку або здирати шпалери зі стін. Ваш поточний ремонт вже повністю підходить – ніякого будівельного сміття. Наклейки вже мають клейовий шар.

 3. Людина без підготовки, якою ви, швидше за все, і є, зовсім просто наклеїти, наприклад, англійського солдата за 5-7 хвилин. Для поклейки «англійської телефонної будки» краще залучити помічника, тому що наклейка дуже велика. Вдвох з такою великою наклейкою ви впораєтеся за 10-15 хвилин.


 4.  

 

оформлення англійського кабінету своїми руками фото, оформлення англійського кабінету фото, як оформити кабінет англійської мови фото   оформлення англійського кабінету своїми руками фото, оформлення англійського кабінету фото, як оформити кабінет англійської мови фото

           Наклейка "Англійський солдат"                   Наклейка "Англійська телефонна будка"

 
 1. За співвідношенням ціна/займаючи площу при оформленні кабінету,  з довговічного та стильного декору, наклейок фактично немає рівних. Ви можете купити набір наклейок, в яких кожен елемент клеїться окремо, наприклад: «АВС-алфавіт» і розташувати кожну букву окремо на стіні на будь-якій відстані один від одного. Такий набір може зайняти площу 1.5м*1м і навіть більше.
 

 як оформити англійський кабінет фото, оформлення англійського кабінету фото, оформлення англійського кабінету своїми руками фото, як оформити англійський кабінет своїми руками фото  як оформити англійський кабінет фото, оформлення англійського кабінету фото, оформлення англійського кабінету своїми руками фото, як оформити англійський кабінет своїми руками фото, плакати в англійський кабінет фото, стенди для англійського кабінету фото

             Наклейка "Англійська абетка"                             Наклейка " Доктор Сьюз "

 
 1. Вінілові наклейки добре тримаються на твердих поверхнях (за винятком побілку та деяких видів рельєфної штукатурки типу «короїд»). Їх можна клеїти в місцях, де бігають і труться об стіни або меблі діти, наклейки тримаються надійно і їм не страшні такі контакти :). За стінами та меблями можна доглядати також як і до наклейок: можна мити, в тому числі рідкими миючими засобами (не варто використовувати сухі абразивні порошки та агресивні рідини). До наступного навчального року наклейки будуть такими ж яскравими та красивими, але якщо ви захочете їх поміняти, з більшості поверхонь ви зможете їх зняти та наклеїти нові наклейки (наприклад, якщо клас англійської мови вирішено перетворити на клас німецької чи китайської).
 

 як оформити кабінет англійської мови фото, як оформити кабінет англійської мови своїми руками фото, оформлення кабінету англійської мови фото   як оформити англійський кабінет фото, оформлення англійського кабінету фото, оформлення англійського кабінету своїми руками фото, як оформити англійський кабінет своїми руками фото, плакати в англійський кабінет фото, стенди для англійського кабінету фото

             Наклейка "Біг Бен"                                              Наклейка " Англійський набір "

 

У статті ви бачите приклади оформлення кабінету англійської мови. Нагадуємо, що якщо розмір наклейок для вашого приміщення малий, ми виготовимо наклейки у вашому розмірі. Це навіть при замовленні 1 штуки.

Дивіться більше пропозицій у розділі: оформлення садків та шкіл

Вдалого вибору!