facebook
18.07.2022

Як оформити кабінет англійської мови?

Як оформити кабінет англійської мови власноруч? Зробіть приміщення більш «живим» та наповненим!

Незалежно від того, говоримо ми з вами про кабінет англійської мови в школі або про кабінет на курсах вивчення англійської мови, існує спільне завдання – зробити приміщення більш«живим» та наповненим.

 оформление английского кабинета своими руками фото, оформление английского кабинета фото, как оформить кабинет английского языка фото

Вимоги до оформлення кабінету англійської мови у більшості приблизно однакові:

  1. Красиво та сучасно. Нікому не хочеться мати кабінет як під копірку, що нагадує шкільний клас середини 80-х років 20-го століття.

  1. Без будівельних робіт. Як правило, з відчуттям того, що в кабінеті англійської «чогось не вистачає»стикаються вже після ремонту. Тобто. Начебто і ремонт новий і меблі нормальні, а кабінет виглядає "необжитим". Починати новий ремонт, розвозити бруд, залучати будівельників тощо. ніхто не буде.

  1. Швидко. Витрачати на «прикраси», неділю ніхто не готовий. Оформлення кабінету має зайняти пару годин як максимум.

  1. Недорого. Звичайно, поняття «недорого» у кожного своє. Але має бути відчуття, що ти отримуєш хороший продукт за адекватною йому ціною.

 1. Якісно та довговічно. Матеріали для оформлення кабінету англійської мови не повинні рватися, непридатні до «спілкування» зі школярами чи відвідувачами курсів. І, міняти або не міняти декор кабінету перед ним; початком наступного навчального року має бути виключно вашим бажанням, а не потребою, у зв'язку з тим, що поточні матеріали або стенди стали непридатними.

Оформлення кабінету англійської мови своїми руками

Чи може відповідати декор кабінету всім побажанням до оформлення вказаним вище? Так, безумовно. Вінілові наклейки повністю відповідають усім пунктам, зазначеним вище.

  1. Вінілові наклейки для інтер'єру – сучасний спосіб оформлення приміщень. Зручний та практичний, підходять як для оформлення стін, так і корпусних меблів, вікон, дверей та навіть кахлів.

  1. Вінілові наклейки ТМ DesignStickers клеяться прямо на фінішне покриття стіни: шпалери або фарбу. Вам не треба шкурити двері перед тим, як клеїти туди наклейку або здирати шпалери зі стін. Ваш поточний ремонт вже повністю підходить – ніякого будівельного сміття. Наклейки вже мають клейовий шар.

  1. Людина без підготовки, якою ви, швидше за все, і є, зовсім просто наклеїти, наприклад, англійського солдата за 5-7 хвилин. Для поклейки «англійської телефонної будки» краще залучити помічника, тому що наклейка дуже велика. Вдвох з такою великою наклейкою ви впораєтеся за 10-15 хвилин.

 оформление английского кабинета своими руками фото, оформление английского кабинета фото, как оформить кабинет английского языка фото  

Наклейка "Англійський солдат"

 1. За співвідношенням ціна/займаючи площу при оформленні кабінету, з довговічного та стильного декору, наклейок фактично немає рівних. Ви можете купити набір наклейок, в яких кожен елемент клеїться окремо, наприклад: «АВС-алфавіт» і розташувати кожну букву окремо на стіні на будь-якій відстані один від одного. Такий набір може зайняти площу 1.5м*1м і навіть більше.

 как оформить английский кабинет фото, оформление английского кабинета фото, оформление английского кабинета своими руками фото, как оформить английский кабинет своими руками фото как оформить английский кабинет фото, оформление английского кабинета фото, оформление английского кабинета своими руками фото,как оформить английский кабинет своими руками фото, плакаты в английский кабинет фото, стенды для английского кабинета фото 

Наклейка "Англійська абетка" Наклейка " Доктор Сьюз "

 1. Вінілові наклейки добре тримаються на твердих поверхнях (за винятком побілку та деяких видів рельєфної штукатурки типу «короїд»). Їх можна клеїти в місцях, де бігають і труться об стіни або меблі діти, наклейки тримаються надійно і їм не страшні такі контакти :). За стінами та меблями можна доглядати також як і до наклейок: можна мити, в тому числі рідкими миючими засобами (не варто використовувати сухі абразивні порошки та агресивні рідини). До наступного навчального року наклейки будуть такими ж яскравими та красивими, але якщо ви захочете їх поміняти, з більшості поверхонь ви зможете їх зняти та наклеїти нові наклейки (наприклад, якщо клас англійської мови вирішено перетворити на клас німецької чи китайської).

 как оформить кабинет английского языка фото, как оформить кабинет английского языка своими руками фото, оформление кабинета английского языка фото как оформить английский кабинет фото, оформление английского кабинета фото, оформление английского кабинета своими руками фото,как оформить английский кабинет своими руками фото, плакаты в английский кабинет фото, стенды для английского кабинета фото 

Наклейка "Біг Бен" Наклейка " Англійський набір "

У статті ви бачите приклади оформлення кабінету англійської мови. Нагадуємо, що якщо розмір наклейок для вашого приміщення малий, ми виготовимо наклейки у вашому розмірі. Це навіть при замовленні 1 штуки.

Дивіться більше пропозицій у розділі: оформлення садків та шкіл.

Вдалого вибору!

оформлення для дитячого садка діти та цифри
23.07.2022
Всем родителям хочется, чтобы оформление группы было жизнерадостным, безопасным, долговечным, нравилось их детям, и при этом было доступно по цене, так как трат, когда ребенок идет в детский сад и так очень много.За допомогою вінілових наклейок ви зможете оригінально і яскраво оформити дитячий садок: і спальню, і ігрову кімнату, і ванну кімнату, і шафки, і ліжечка..
Докладніше
19.04.2023
Концепція НУШ. Оформляємо клас у відповідності до стандартів нової української школи. Прикрасити приміщення допоможуть вінілові наклейки від TM DesignStickers.
Докладніше