facebook
12.10.2016

Прикрашаємо будинок до Хеллоуїна. Наклейки на Хелловін в інтер'єр.

Ми підготували вінілові наклейки для Хеллоуїна. За допомогою яскравих тематичних наклейок ви зможете створити неповторну атмосферу цього свята!
Усі ми любимо свята. Halloween вже міцно увійшов у наше життя. Кожне кафе, магазин і ресторан обов'язково прикрашає вітрини або приміщення в стилі Хелловін з гарбузами та кажанами.

фото наклейка на Хэллоуин силуэт трупа

Наклейка "Детектив"

оформлення залу кафе або ресторану до Halloween а також тематичні меню теж вже не є рідкістю. Ну а про дитячі центри і говорити не доводиться, адже багато в чому Хелловін - дитяче свято.

З цих місць все частіше свято поширювалося і в наші квартири. Чорні коти, кажани та інші атрибути "Напередодні Дня всіх святих" прикрашають будинки наших співвітчизників дедалі частіше.

декор на хэллоуин фото, украсить зал на хэллоуин фото, наклейки к хэллоуину фото, декор хэллоуин фото

Наклейка "Акварельний Хелловін"

Цена 325 грн.

Ідеальне оформлення до Хеллоуїну  - це якщо розмістити її на склі вікна, а не на стіні, з обох боків вікна наклейка виглядатиме абсолютно однаково! Тому це прекрасне рішення для тих, у кого в квартирі скляні прозорі двері або, якщо ви живете на першому поверсі (можна лякати людей, що проходять повз). І, безумовно, чудове рішення для розміщення на вітринах магазинів та кафе (розмір можемо зробити під ваші вікна, вітрини, стіни).

І, звичайно ж, гарбузи! Який Хелловін без гарбуза? Ми вже писали про те, які твори мистецтв робить Рей Вілофан з гарбузів, а також показували приклади, як можна зробити цілком симпатичний гарбуз на Хелловін значно простіше і швидше.

Сьогодні ми хочемо вам показати кілька новинок, які  ТМ DesignStickers  розробила для оформлення інтер'єру до Хеловіну. Такими святковими наклейками можна оформити інтер'єр будинку до Хеллоуїну і стіни дитячих центрів, і особливо вітрини ресторану або кафе (за запитом ми можемо збільшити розміри наклейок до необхідних вам). Також у статті присутні фото наших наклейок, які просто створені для оформлення інтер'єру до цього свята.

фото наклейка тыквы к Хэллоуину на стены окна

В набір входить все що ви бачите на фото, крім крісел :)

Ціна набору 275 грн.

Ще одна новинка цього сезону – наклейка "Кажани"

фото наклейка летучие мыши на хэллоуин

У набір входить 11 кажанів різного розміру та павучок. Ми можемо зробити мишей більш "ошатніми" виготовивши їх із глянсової плівки (будуть трохи блищати).

Такий набір коштує 180 грн.

Святкова наклейка "летючі миші" ідеально підходить для розміщення на склі: на прозорих скляних дверях, вікнах, вітринах, так як миші будуть однаково чорними з обох боків скла. Тобто. наклеївши кажан на прозору перегородку в офісі, однаково красива прикраса на Хелловін будуть бачити співробітники з обох боків. Так само на вітрині магазину або ресторану: однакових чорних кажанів будуть бачити і відвідувачі кафе/магазину і ті, хто проходить повз вітрину. 

Якщо вам набридли кажани, і ви хочете більш оригінальну наклейку, а ще до того ж так щоб наклейка була доречна не тільки на Хелловін, але і залишилася висіти у вас і після свят і була так само доречна, пропонуємо вам набір наклейок з чорними кішками.

наклейки кошки фото, кошки наклейки на стены фото, наклейки на обои кошки фото, наклейки виниловые кошки фото

У набір входить 7 кішок у різних позах (як на фото). Така наклейка буде доречна не тільки як декор до Хеловіну, але і як постійна прикраса будинку (ця наклейка також виглядає однаково з обох боків скла).

Ціна набору із чорними котами в залежності від розміру від 255 грн.

Наклейка для хэллоуина фото, наклейки на стену хеллоуин фото, наклейки кошелек или жизнь фото, декор на хелуин, декор офиса на хелоуин фото, декор ресторана на хелоуин фото, декор магазина хелоуин фото, как оформить на хелоуин фото

Наклейка на Хелловін "Комікс" зробила в модному стилі дудл, наче хтось намалював картинку на склі, вітрині чи стіні. Також виглядає однаково з обох боків, якщо клеїти на скло. Стильне доповнення до прикрас для вечірки в стилі Хелловін.

Прикрашайте свої будинки та офіси до Хеллоуїна разом з наклейками на стіну ТМ DesignStickers!

trick or treat!