`` Наклейки написи на стіну - сучасний декор стін
But-Teh 9.3 из 10 на основе 129 оценок и 129 пользовательских отзывов.

Пробная наклейка в каждой упаковке

Наклейки написи на стіну - сучасний декор стін

Всі діти різні та кімнати у них своєрідні! Саме тому ми представляємо вашій увазі красиві наклейки написи на стіну, які будуть одночасно прикрасою та важливим елементом декору. Подібні вироби ви можете розмістити на будь-якій поверхні, тому місце для них знайдеться всюди.

Найпопулярніші наклейки написи на стіну з нашого каталогу

Ми представляємо вашій увазі прикольні написи на стіну, кожен з яких неодмінно порадує вашу дитину. Він дивитися на неї щодня, запам'ятовуватиме щось важливе, що в майбутньому принесе йому користь.

В интернет-магазине Designstickers ви можете підібрати наклейку на стіну, яка здасться найбільш підходящою. Наприклад, наклейка напис на стіну для спальні "I love you to the moon" додасть романтичного настрою і прикрасить стіну вашої спальні. Наклейка не має фону і може бути виготовлена ​​у будь-якому кольорі.

написи на стіну, наклейка слова, наклейка на стіну фото

Наклейка надпис "I love you to the moon"

Для дитячої кімнати дівчинки підійде ніжна наклейка "Рожеві фламінго". Нехай донечка завжди пам'ятає, що її люблять!

напис на стіну, наклейка в дитячу фотографію, наклейка для дівчинки фото

Наклейка для дитячої "Рожевий фламінго"

А ось, побажання добраніч точно в жодній дитячій кімнаті не виявиться зайвим. Наклейка "Dream big little one" також може бути виконана у необхідному кольорі, щоб вписатися в інтер'єр дитячої кімнати.

напис на стіну, наклейка в дитячу фотографію, наклейка для дівчинки фото

Наклейка "Dream big little one"

Індивідуальні наклейки написи з ім'ям – найкращий подарунок будь-якій дитині.

Іменна наклейка напис на стіну стане для кожної дитини бажаним подарунком. Немає нічого кращого, ніж бачити своє ім'я, яке завжди є найулюбленішим. За допомогою таких прикрас всі гості завжди знатимуть, у чиїй кімнаті вони знаходяться, хто є її власником чи господаркою. Красиві, яскраві додаткові зображення та малюнки (троянди, стріли) лише вдосконалять загальний вигляд цілого інтер'єру.

напис на стіну, наклейка в дитячу фотографію, наклейка для дівчинки фото, наклейка з ім'ям

"Ім'я улюблене"

надпис на стіну, наклейка в дитячу фотографію, наклейка для хлопчика фото, наклейка з ім'ям

"Ім'я хлопчика"

Для дітей, які погано поводяться, наклейки напису на стіну дитячі з точними правилами поведінки виявляться безцінними. Бачачи перед собою основні закони, жодна дитина не захоче їх порушувати. Такий напис на стіну має виховний характер, а тому стане в нагоді в дитячому садку або дитячій кімнаті. Наклейка напису "Правила для дитячої" може бути виготовлена ​​російською або українською мовою.

напис на стіну, наклейка в дитячу фотографію, наклейка для хлопчика фото, наклейка з ім'ям, правила дитячої, наклейка для дівчинки, наклейка в дитячий садок фото

Наклейка "Правила для дитячої"

Наклейки слова на стіну стануть доповненням до інтер'єру вашої спальні, дитячої кімнати дитини або навіть школи та дитячого садка. Наші вінілові наклейки виготовлені з якісної вінілової плівки, а тому ніякі дитячі витівки їм не страшні. Ви можете повісити наклейку на шафу або стіну, на дзеркало або вікно. Але пам'ятайте, для паперових шпалер вони не підходять.

Великий вибір наклейок для дитячої кімнати.Наклейки для дитячої.