facebook
22.01.2018

Наклейки написи на стіну - сучасний декор стін

Вибір написи на стіну в спальню та дитячу кімнату - наклейки написи на стіну.

Всі діти різні та кімнати у них своєрідні! Саме тому ми представляємо вашій увазі красиві наклейки написи на стіну, які будуть одночасно прикрасою та важливим елементом декору. Подібні вироби ви можете розмістити на будь-якій поверхні, тому місце для них знайдеться всюди.

Найпопулярніші наклейки написи на стіну з нашого каталогу

Ми представляємо вашій увазі прикольні написи на стіну, кожен з яких неодмінно порадує вашу дитину. Він дивитися на неї щодня, запам'ятовуватиме щось важливе, що в майбутньому принесе йому користь.

В интернет-магазине Designstickers ви можете підібрати наклейку на стіну, яка здасться найбільш підходящою. Наприклад, наклейка напис на стіну для спальні "I love you to the moon" додасть романтичного настрою і прикрасить стіну вашої спальні. Наклейка не має фону і може бути виготовлена ​​у будь-якому кольорі.

надписи на стену, наклейка слова, наклейка на стену фото

Наклейка надпис "I love you to the moon"

Докладніше


Для дитячої кімнати дівчинки підійде ніжна наклейка "Рожеві фламінго". Нехай донечка завжди пам'ятає, що її люблять!

надпись на стену, наклейка в детскую фото, наклейка для девочки фото

Наклейка для дитячої "Рожевий фламінго"

Докладніше


А ось, побажання добраніч точно в жодній дитячій кімнаті не виявиться зайвим. Наклейка "Dream big little one" також може бути виконана у необхідному кольорі, щоб вписатися в інтер'єр дитячої кімнати.

надпись на стену, наклейка в детскую фото, наклейка для девочки фото

Наклейка "Dream big little one"

Докладніше


Індивідуальні наклейки написи з ім'ям – найкращий подарунок будь-якій дитині.

Іменна наклейка напис на стіну стане для кожної дитини бажаним подарунком. Немає нічого кращого, ніж бачити своє ім'я, яке завжди є найулюбленішим. За допомогою таких прикрас всі гості завжди знатимуть, у чиїй кімнаті вони знаходяться, хто є її власником чи господаркою. Красиві, яскраві додаткові зображення та малюнки (троянди, стріли) лише вдосконалять загальний вигляд цілого інтер'єру.

надпись на стену, наклейка в детскую фото, наклейка для девочки фото, наклейка с именем"Ім'я улюблене"

Докладніше

надпись на стену, наклейка в детскую фото, наклейка для мальчика фото, наклейка с именем"Ім'я хлопчика"

Докладніше

Для дітей, які погано поводяться, наклейки напису на стіну дитячі з точними правилами поведінки виявляться безцінними. Бачачи перед собою основні закони, жодна дитина не захоче їх порушувати. Такий напис на стіну має виховний характер, а тому стане в нагоді в дитячому садку або дитячій кімнаті. Наклейка напису "Правила для дитячої" може бути виготовлена ​​російською або українською мовою.

надпись на стену, наклейка в детскую фото, наклейка для мальчика фото, наклейка с именем, правила детской, наклейка для девочки, наклейка в детский сад фото

Наклейка "Правила для дитячої"

Докладніше


Наклейки слова на стіну стануть доповненням до інтер'єру вашої спальні, дитячої кімнати дитини або навіть школи та дитячого садка. Наші вінілові наклейки виготовлені з якісної вінілової плівки, а тому ніякі дитячі витівки їм не страшні. Ви можете повісити наклейку на шафу або стіну, на дзеркало або вікно. Але пам'ятайте, для паперових шпалер вони не підходять.

Великий вибір наклейок для дитячої кімнати.Наклейки для дитячої.
фото картинки для дитячої, фото декор для стін, інтер'єр дитячої фото, декорувати стіни фото, фото картини на полотні
29.03.2013
Дорогі відвідувачі нашого магазину! Ми розширюємо можливості декору для стін у дитячій кімнаті. Тепер ми пропонуємо не лише інтер'єрні наклейки, а й картини, виконані на полотні.
Докладніше
аплікація на стіну в дитячу ростомір місто
08.04.2014
У процесі роботи нам довелося зіткнутися з тим, що багато клієнтів називають наклейки на стіну – аплікаціями. Це вірно і не вірно, одночасно.
Докладніше
ляльковий будиночок своїми руками фото
16.01.2017
Ляльковий будиночок – мрія будь-якої маленької дівчинки. Здійснити дитячі мрії – завдання будь-якого з батьків. Будиночок для ляльок можна не тільки купити, але й зробити своїми руками, а в ролі дизайнера інтер'єру може виступити ваша донька.
Докладніше