facebook
06.11.2022

Вінілові наклейки на стелю.

Наклейки на стелю дозволять вам створити нове оригінальне декораторське рішення на стелі у вашому будинку.

Як відомо, наклейки – універсальний вид декору. Вінілові наклейки на стіну чудово тримаються на переважній кількості поверхонь, чудово повторюють рельєф поверхні, їх можна клеїти в кут, на напівкруглі поверхні колон і «догори ногами». ому така універсальність призвела до логічного розвитку декоративних функцій наклейок. Наклейки на стіни спочатку перестали бути чисто наклейками для стін і стали також наклейками на меблі, а потім дісталися і до стелі. І зараз декорування стелі наклейками стало майже таким же популярним напрямком, як і декорування стін та меблів.

За допомогою наклейок на стелю можна створити різні візуальні ефекти.

Створюємо зоряне небо на стелі.

Варіанти зоряного неба пропонуємо вам у двох варіантах. Зіркове небо для спальні або зали та зоряне небо на стелі диткою кімнати.

наклейки звезды фото, звезды на стене фото, декор звездами фото

наклейки звезды фото, звезды на потолке фото, декор потолка звездами фото, звездное небо на потолке фото

наклейка солнечная система фото, наклейка с планетами фото, звёзды наклейки фото

наклейка солнечная система фото, наклейка с планетами фото, звёзды наклейки фото, декор потолка звездами фото

У першому варіанті використаний набір наклейок «Зірочки», у другому наклейка: «сонячна система». Дивіться, як лише зміна місця розміщення повністю змінює сприйняття наклейки.

Тому вибираючи наклейку на стелю дивіться ширше. Всі декоративні наклейки ТМ підходять для розміщення на стелі. Вони будуть чудово триматися, можуть бути матовими та глянсовими залежно від того, яка наклейка вам підійде більше.

Якщо у вас глянсова стеля, швидше за все, глянсова наклейка буде виглядати на ньому доречніше. Якщо стеля матова, то краще вибирати матову наклейку, хоч і можливі варіанти. Наприклад, у вас матова стеля, але глянцеві меблі та глянцеві наклейки гармоніюватимуть саме з меблями.

Вибирайте кольори наклейок на стелю у колір вашого інтер'єру.

Багато наклейок може бути не тільки такого кольору, як зазначено на фото в картці товару. Тому зверніть увагу на те, чи є палітра у картці товару. Якщо є, то колір наклейки може бути будь-яким.

Наприклад, як на цій візуалізації з фото наклейка«Планета». На сайті наклейка представлена у червоному кольорі, але внизу ми бачимо палітру з можливістю вибору кольору. Значить, ви можете вибрати інший колір, наприклад, як на фото нижче і отримати оригінальне і гармонійне рішення для свого інтер'єру.

прикольные наклейки фото, оригинальная наклейка фото прикольные наклейки на потолок фото, оригинальная наклейка на потолок фото

Наклейки на стелю – закриваємо тріщини у стелі.

Крім декоративного ефекту, який створюють наклейки для стелі. (ви могли бачити на фото вище), Вінілові наклейки допомагають приховати тріщини на стелі. На жаль, багатьом знайома ситуація, коли на стелі з'являється тріщина. На жаль, чимало і тих, хто заради цієї тріщини спеціально робив ремонт стелі, а то й усієї кімнати і був неприємно здивований, що через два-три місяці тріщина на стелі виявлялася знову. Причому, незважаючи на те, що всіх заходів було вжито: була проклеєна й армуюча сітка і під фарбу наклеєні спеціальні стельові шпалери. Все-одно, ненависна тріщина проявляється знову.

Як прибрати тріщину зі стелі?

Вам допоможуть вінілові наклейки. Наклейка не в змозі прибрати тріщину, але вона може зробити її менш помітною. А часто і взагалі невидимою. 

Тобто, ви отримуєте і красивий декоративний елемент і майже як у мультфільмі«Простоквашино», картина висітиме не просто так!

завитки наклейка фото, узор наклейка фото, абстрактная наклейка фото завитки наклейка фото, узор наклейка на потолок фото, абстрактная наклейка фото

Наклейка "Завитки"

Порвалася натяжна стеля? Вінілові наклейки - спосіб ремонту натяжної стелі!

Звичайно, якщо до вас від сусідів впаде слон, наклейкою дірку, що утворилася, в стелі не закрити. Однак, найчастіше, натяжна стеля рветься не так критично. Встановлювали меблі, несли щось високе і трохи прорвали стелю. З таким пошкодженням легко справляться вінілові.наклейки на стіну.

облака наклейки фото, небо наклейка фото облака наклейки фото, небо наклейка фото, облака на потолке фото, небо на потолке фото

Наклейка "Небо"

На всі стелі можна наклеїти наклейки?

Наклейки не клеяться на побілку, необроблене дерево. Тобто. на поверхні, які«забивають» клейовий шар наклейки. На інші поверхні, включаючи пластик та дзеркало, вінілові наклейки клеяться чудово. Крім того, наклейки водо- і паростійкі, тому ви можете сміливо клеїти їх на стелю. в ванній або на кухні.

Тому, як ми й рекомендували вище: подивіться ширше! Вам подобається «Квіти»? Хто сказав, що вони мають бути саме на стіні? Варіант на стелі анітрохи не гірший!

цветы наклейки фото, цветы для декора фото цветы наклейки фото, цветы для декора фото, цветы на потолке фото, декор потолка цветами фото

Цікавого вибору та творчого підходу!

фото наклейка метелика на стелі
22.12.2015
Вінілові наклейки - простий і швидкий спосіб як закласти дірку в стелі своїми руками!
Докладніше