facebook
17.04.2012

Декоруємо офіс за допомогою мотиваційних наклейок

Ідеї для прикраси стін в офісі мотиваційними наклейками.

Декоруємо офіс за допомогою мотиваційних наклейок

Вінілові мотиваційні наклейки від компанії DesignStickers це простий і швидкий спосіб розбавити звичайний робочий простір без великих витрат на ремонти.
Наші дизайнери постаралися розробити асортимент мотивуючих. наклейок для офісу, переговорної або салону, який максимально відповідав би Вашим потребам. Мабуть, ми думаємо, що будь-який керівник погодиться з тим, що найголовніше в команді це позитивний настрій і мотивація, так би мовити, націленість на результат. Це основне завдання наших мотиваційних написів!

       
Наклейка «Протон»                                         Наклейка «Бути позитивним»
Докладніше                                                     Докладніше

Мотиваційні наклейки – написи англійською мовою завжди виглядають сучасно, в офісі це буде дуже доречно. Такий напис можемо виготовити і на українській мові.

       
Наклейка « We are team»                                 Наклейка «Dream big»
Докладніше                                                      Докладніше

Перевагою текстових наклейок є те, що їх можна клеїти не лише на стіни, а й на скляні поверхні, вікна, двері, офісні перегородки.

       
Наклейка «Майбутнє»                                     Наклейка «Прекрасный день»
Докладніше                                                     Докладніше

Мотиваційні текстові наклейки не мають фону (фоном буде поверхня, на яку ви клеїте наклейку), а також це дає можливість самостійно скласти композицію.


Наклейка «Мечты»
Докладніше

Ми також з радістю виготовимо індивідуальний напис у необхідному розмірі. Ви можете замовити у нас напис на стіну будь-якою мовою.

Явною перевагою вінілових наклейок є те, що після поклейки вони не вимагають додаткового догляду. При необхідності, ви легко зможете зняти їх при цьому не пошкодивши поверхню.

На нашому сайті Ви зможете знайти ще більше мотиваційних наклейок у розділі https://www.designstickers.com.ua/ua/nadpisi.html
 

Якщо у Вас ще залишилися якісь питання, наші менеджери з радістю Вас проконсультують!=)
Ви можете написати нам у вайбер або зателефонувати по одному з телефонів:
(050) 230 41 07 Вайбер
(073) 196 70 11 Вайбер
(096) 196 70 11

написи на стіні у квартирі фото
16.03.2021
Ми підготували для Вас добірку написів, що мотивують наклейок, які допоможуть перетворити Ваш будинок, офіс та будь-який інший простір і виглядати це буде дуже стильно..
Докладніше
написи англійською мовою в інтер'єрі фото
19.03.2021
Зараз все більшу популярність набирають написи на стінах англійською мовою. Такі написи виглядають незвичайно, оригінально та дуже сучасно.
Докладніше