facebook
16.03.2021

Ідеї ​​оформлення стін наклейками написами.

Ми підготували для Вас добірку написів, що мотивують наклейок, які допоможуть перетворити Ваш будинок, офіс та будь-який інший простір і виглядати це буде дуже стильно..

Ми підготували для Вас добірку мотивуючих наклейокнаписів, які допоможуть перетворити Ваш будинок, офіс та будь-який інший простір і виглядати це буде дуже стильно.

Ця наклейка напис на стіну стане центром уваги у Вашому будинку, адже саме «Сімейні правила» - це правила для кожного у сім'ї! Вони єдині, їх не можна порушувати. Ці слова зближують і служать нагадуванням про те, що нічого немає на світі ціннішого і важливішого за Сім'ю! Вінілові написи на стіну можна змінити за Вашим бажанням. Мотивуючий напис на стіну «Сімейні правила» доступна двома мовами – українською та російською. Вінілова наклейка не має фону та зручна тим, що, за бажання, фрази можна відрізати та розмістити у різних частинах будинку. Композицію наклейки також можна міняти.


Наклейка "Сімейні правила"

Докладніше

Безперечною перевагою наклейок написів на стіну є те, що їх можна клеїти на будь-яку тверду поверхню – вінілові шпалери, двері, вікна. Як же добре, що в сучасному світі, для того, щоб урізноманітнити інтер'єр, досить просто купити наклейку на стіну, яка буде не лише прикрасою у Вашому домі, але й подарує затишок та душевне тепло, адже всі наклейки – це написи на стінах із змістом!

 

Наклейка "Щастя"                                         Наклейка "Прекрасный день"
Докладніше                                                  Докладніше

Серед асортименту наших мотивуючих написів на стіну багато наклейок, які чудово підійдуть для оформлення інтер'єру дитячої кімнати або класу. Колір наклейки на стіну можна змінити, все залежить від інтер'єру та переваг Вашої дитини.

 

Наклейка "Мрії"                                                       Наклейка "Підйом"
Докладніше                                                             Докладніше

Такий вініловий напис на стіну щодня нагадуватиме про те, що саме в нашому житті є найкращим і найціннішим. На наш погляд, для такого напису на стіні у квартирі знайдеться місце у будь-якому будинку.Наклейка "Найкращі речі"
Докладніше

У нас є що запропонувати як декор стін офісу і для інтер'єру в стилі лофт. Мотивуючий напис в офісі стане відмінним рішенням, оскільки після поклейки він зовсім не вимагає догляду. При необхідності, Ви можете її легко зняти, не пошкодивши при цьому поверхню..

 

Наклейка "Майбутнє"                                    Наклейка "We are team"
Докладніше                                                   Докладніше

В інтернет-магазиніDesignstickers ви можете купити написи на стіну на будь-який смак та вік. А якщо раптом Ви не зможете вибрати, ми з радістю допоможемо вам у цьому. Ви можете замовити напис на стіну з індивідуальним дизайном.

написи на стіну, наклейка слова, наклейка на стіну фото
22.01.2018
Вибір написи на стіну в спальню та дитячу кімнату - наклейки написи на стіну.
Докладніше