`` Новорічний декор своїми руками: ідеї прикраси дому до Нового року!
But-Teh 9.3 из 10 на основе 129 оценок и 129 пользовательских отзывов.

Пробная наклейка в каждой упаковке

Новорічний декор своїми руками: ідеї прикраси дому до Нового року!

Прикраса будинку чи офісу до Нового року – приємний та радісний ритуал. Ця традиція створює атмосферу свята, що наближається, робить міцнішими сімейні та виробничі відносини. Створити казковий інтер'єр допоможуть діти, яким процес запам'ятається надовго, з ними можна виконати новорічний декор своїми руками.

Новорічний декор своїми руками

Звичайну скляну кулю легко перетворити на витвір мистецтва за допомогою старих дисків, інструментів та клею. Довільно розрізати диск на шматочки невеликого розміру, обклеїти ними шар по всій поверхні. Виблискуючи всіма гранями, кулька в стилі диско налаштує на святковий лад.

Новорічний декор фото, іграшка на ялинку, куля на ялинку своїми руками, фото, куля на ялинку з диска

Штучні ялинки давно рятують лісові красуні від вирубки. Хвойний аромат будинку створять ялинові гілки, зібрані у вінок. Його можна доповнити ялинковими іграшками, стрічками та мішурою. Пухнастий новорічний декор розміщують на вході до будинку.

новорічний декор, різдвянський вінок, фото, вінок на двері своїми руками

Альтернативою ялинці стане мініатюрна настільна. Зовсім не складно зробити яскравий новорічний декор хенд-мейду. Аксесуар з картону та кольорового паперу або тканини виконується так: папір нарізається на однакові шматочки з краєм у формі лапки. На картонний конус знизу-вгору по спіралі наклеюються всі елементи.

новорічний декор, маленька ялинка фото, ялинка своїми руками, ялинка з паперу фото

Новорічний декор вікон

Загадково виглядають на вікнах витинанки або силуети з паперу, причому як із зовнішнього, так і з внутрішнього боку. Їх можна також вирізати самостійно або купити готовий.

наклейка на вікно, зимове місто фото, новорічний декор

"Зимове місто"

фото зимовий ліс, наклейка на вікно, новорічний декор

"Зимовий ліс"

Декоративні наклейки - це швидкий, недорогий та ефектний новорічний декор. За лічені хвилини вони перетворять звичайне вікно на чарівне. Їх можна клеїти не тільки на скляну, але і на кахельну, полімерну та дерев'яну поверхню. Наклейка на стіну легко кріпиться та знімається без пошкоджень. Виняток становлять стіни, обклеєні паперовими шпалерами.

наклейка на стіну, новорічні собаки фото, цуценята, новорічний декор

"Новорічні собаки"

фото скандинавський олень, наклейка на стіну, новорічний декор

"Скандинавський олень"

В інтернет-магазині можна замовити наклейки, які здатні підкреслити будь-який інтер'єр. Затишний і самобутній новорічний декор у стилі хюгге - кульки, серця, іграшки з любовно вишитими стібками. Смішні звірі в зимовому одязі та добрий Дід Мороз піднімуть настрій та додадуть фарб у зимовий день.

Ідеї ​​новорічного декору можуть бути різноманітні, головне, їхнє втілення має бути душевним, легким та радісним. Більше різноманітних варіантів декору та наклейок до Нового року та інших свят ви можете переглянути у нашому розділі Для свят.