facebook
27.11.2017

Новорічний декор своїми руками: ідеї прикраси дому до Нового року!

Новорічний декор своїми руками за 10 хвилин! Топ ідей для прикраси дому та офісу до Нового року

Прикраса будинку чи офісу до Нового року – приємний та радісний ритуал. Ця традиція створює атмосферу свята, що наближається, робить міцнішими сімейні та виробничі відносини. Створити казковий інтер'єр допоможуть діти, яким процес запам'ятається надовго, з ними можна виконати новорічний декор своїми руками.

Новорічний декор своїми руками

Звичайну скляну кулю легко перетворити на витвір мистецтва за допомогою старих дисків, інструментів та клею. Довільно розрізати диск на шматочки невеликого розміру, обклеїти ними шар по всій поверхні. Виблискуючи всіма гранями, кулька в стилі диско налаштує на святковий лад.

новгодний декор фото, игрушка на елку, шар на елку своими руками, фото, шар на елку из диска

Штучні ялинки давно рятують лісові красуні від вирубки. Хвойний аромат будинку створять ялинові гілки, зібрані у вінок. Його можна доповнити ялинковими іграшками, стрічками та мішурою. Пухнастий новорічний декор розміщують на вході до будинку.

новогодний декор, рождетсвенский венок, фото, венок на дверь своими руками

Альтернативою ялинці стане мініатюрна настільна. Зовсім не складно зробити яскравий новорічний декор хенд-мейду. Аксесуар з картону та кольорового паперу або тканини виконується так: папір нарізається на однакові шматочки з краєм у формі лапки. На картонний конус знизу-вгору по спіралі наклеюються всі елементи.

новогодний декор, маленькая елка фото, елка своими руками, елка из бумаги фото

Новорічний декор вікон

Загадково виглядають на вікнах витинанки або силуети з паперу, причому як із зовнішнього, так і з внутрішнього боку. Їх можна також вирізати самостійно або купити готовий.

наклейка на окно, зимний город фото, новогодний декор"Зимове місто"

Докладніше

фото зимний лес, наклейка на окно, новогодний декор"Зимовий ліс"

Докладніше

Декоративні наклейки - це швидкий, недорогий та ефектний новорічний декор. За лічені хвилини вони перетворять звичайне вікно на чарівне. Їх можна клеїти не тільки на скляну, але і на кахельну, полімерну та дерев'яну поверхню. Наклейка на стіну легко кріпиться та знімається без пошкоджень. Виняток становлять стіни, обклеєні паперовими шпалерами.

наклейка на стену, новогодние собаки фото, щенки, новогодний декор"Новорічні собаки"

Докладніше

фото скандинавский олень, наклейка на стену, новогодний декор"Скандинавський олень"

Докладніше

В інтернет-магазині можна замовити наклейки, які здатні підкреслити будь-який інтер'єр. Затишний і самобутній новорічний декор у стилі хюгге - кульки, серця, іграшки з любовно вишитими стібками. Смішні звірі в зимовому одязі та добрий Дід Мороз піднімуть настрій та додадуть фарб у зимовий день.

Ідеї ​​новорічного декору можуть бути різноманітні, головне, їхнє втілення має бути душевним, легким та радісним. Більше різноманітних варіантів декору та наклейок до Нового року та інших свят ви можете переглянути у нашому розділі Для свят.

06.12.2012
Новий рік – найказковіше свято в році. І подарунки хочеться робити оригінальні, незвичайні. Але що оригінального можна вигадати? Незважаючи на те, що дитячі магазини ломляться від іграшок, весь асортимент відомий напам'ять.
Докладніше
фото сучасний декор дитячої
29.06.2022
Створіть сучасну дитячу кімнату для вашої дитини за допомогою нехитрих прийомів.
Докладніше
22.09.2023
Топ 5 ідей як зробити своє житло по-осінньому затишним. Осінній декор будинку своїми руками виглядатиме дуже красиво і тепло, адже ви вкладете в нього частинку своєї душі, що важливо
Докладніше