facebook
30.05.2022

Ідеї оформлення 1 класу НУШ з нашими наклейками

Розповідаємо про цікаві ідеї для оформлення 1 класу згідно НУШ.

На нашому сайті вже є декілька статей, в яких ми розповідаємо про цікаві ідеї для оформлення класу згідно НУШ. Але хочеться приділити особливу увагу оформленню перших класів НУШ. Тому що це саме те місце, яке має адаптувати дитину до школи та дає перші враження про світ знань.

Наші наклейки створені для того, щоб допомогти вчителям створити дружній простір в класі та допомогти дитині, в максимально ігровій формі, засвоїти матеріал.

Основні переваги нашої продукції, які роблять її максимально вдалим вибором саме для виховних та навчальних закладів

1. Виглядає сучасно. Стильні та сучасні дизайни, що відповідають вимогам сьогодення. Усі зображення чіткі та максимально зрозумілі діткам. Картинка на сайті повністю відповідає продукції в реальному житті. На нашу думку, це сучасна заміна застарілим стендам.

2. Висока якість. Вся наша продукція виготовляється з високоякісних матеріалів та безпечна для здоров’я дитини. Плівка яка використовується виробництво Німеччина. Виробник фарби для друку – Англія. Наша продукція має міжнародні сертифікати якості, які при необхідності ми надаємо.

3. Має тривалий термін служби. Це важлива характеристика для приміщень, де завжди багато діток. Наклейки не потрібно оновлювати кожен рік. Вони залишатимуться яскравими та надійно триматимуться багато років.

4. Легка в нанесенні. Вам не потрібно витрачати кошти на спеціалістів з монтажу. Наноситься прямо на шпалери, фарбу та меблі – ніяких додаткових матеріалів чи підготовки не потрібно. Наші дизайнери кожну позицію на сайті намагалися створити з урахуванням, щоб наклейку змогла поклеїти одна людина без досвіду в поклейці. Якщо наклейка велика, покличте на допомогу друга!)

5. Не потребують додатково догляду. До наклейки можна спокійно притуляти стільці і протирати вологою ганчіркою змоченою мильним розчином. Вона не боїться вологи.

6. Можливо зняти без пошкодження стіни чи меблів. Наклейки без проблем знімаються з більшості поверхонь (у тому числі вінілових або флізелінових шпалер). Але звертаємо увагу, наші наклейки НЕ багаторазові, тобто повторно поклеїти їх не вдасться.

То яким має бути сучасний освітній простір?

Багатофункціональним, гнучким і  креативним, без перенасичення, але з обов’язковим додаванням яскравих кольорових акцентів – червоний, жовтогарячий та жовтий.

Вільне місце у класі – це дуже цінний ресурс, особливо зараз, після введення НУШ та рекомендацій зі створення нового освітнього простору. Якщо місця в приміщенні обмаль, зони краще об’єднувати.

Початкові класи НУШ рекомендують ділити на 7-8 осередків. Наша задача, максимально компактно, і при цьому максимально інформативно, оформити дизайн 1 класу НУШ.

Далі у нашій статті ми коротко розповімо про кожну зону та запропонуємо варіанти наклейок, які прикрасять кожну з них.

Почнемо ми з набору наклейок, які називаються «Осередки НУШ». Вони створені для того, щоб позначити кожну зону в класі. Зонування класу дозволяє створити оптимальні умови для кожного виду діяльності. Тож освітній простір НУШ покликаний заохотити дітей розвиватися.

В набір входять 7 основних тематичних зон для оформлення 1 класу нуш:

осередки нуш фото   
Наклейка "Осередки НУШ"

Тепер про кожний осередок розповімо детальніше:

1. Комунікативний осередок 
У цьому куточку збирається весь клас, щоб проводити ранкове коло та цікаві заходи, обговорювати та закріплювати пройдений матеріал. Якщо в колективі виникла якась проблема – це чудове місце, щоб її проговорити та вирішити.

Вчитель може проводити тут з дітьми розмови, що об’єднують, підбадьорюють та надихають.
Що ми пропонуємо для оформлення класу в цьому куточку?

Набір наклейок для оформлення стін у класі «Вибір емоцій».
За допомогою цієї наклейки, кожного ранку дітки зможуть визначити свій настрій. Або обговорити з вчителем те, що їх турбує.


Детальніше

Наклейка на двері або стіну класу НУШ «Правила класу»
 Наклейка на двері або стіну класу НУШ фото
Детальніше

Набір для оформлення класу «Слова ввічливості»

Детальніше

2. Тематичний осередок

Учням дуже подобається цей простір у класі – він найяскравіший і постійно видозмінюється, залежно від теми уроку, пори року чи свят. Тож не забувайте додавати сюди щось новеньке. Наочні матеріали в цій зоні мають бути націлені на те, щоб виділити та підкреслити головне, що вивчаєте в предметі.
Що ми пропонуємо для оформлення стін у класі в цьому куточку?


Декор для класної кімнати наклейка «Абетка»

Детальніше

Наклейка для оформлення класу НУШ «Математична гусениця»
 Наклейка для оформлення класу НУШ фото
Детальніше

Набір для сучасного оформлення початкової школи «Сонячна система»
Цікавий декор осередка відкриттів і навчальний матеріал одночасно.

Детальніше

Вінілова наклейка для початкової школи «Склад числа»
наклейка для класу склад числа фото
Детальніше

Наклейка на стіну в клас НУШ дерево «Пори року»

Детальніше

3. Осередок тиші

Це те місце, де панує атмосфера релаксу та спокою. Протягом дня у дітей також може боліти голова чи може бути поганий настрій. Саме тут можна усамітнитись і трохи відпочити. Дратує галас? Стомився? Згорнись калачиком на пуфі і відпочинь. Усього лише 10-20 хвилин - і дитина знову сповнена енергії.

Класна кімната для 1 класу НУШ ідеї для оформлення:

Яскрава наклейка-дерево класу НУШ «Кольорове дерево»
Можна поставити пуфик або міні-диванчик з покривальцем і поряд з ним розмістити кольорове деревце, буде дуже затишно.

Детальніше

Набір для оформлення класу «Веселка і трава»
Наклейка кольорова, але затишна, дає можливість дитині відпочити.

Детальніше

4. Осередок матеріалів (осередок творчості НУШ)

В цій зоні можна розмістити навчальні матеріали (карти, підручники, словники), канцелярію (олівці, ножиці, пензлики), матеріали для творчості (фарби, пластилін, кольоровий папір), рушники.
Можна встановити з дітками правило про організацію та підтримання порядку в цій зоні.
Що ми пропонуємо для оформлення стін у класі в цьому куточку?
Наклейка-мапа для оформлення класу НУШ «Мапа України»

Детальніше

Наклейка-дошка для малювання крейдою «Дім»

Детальніше

5. Осередок новин
В цьому куточку діти зможуть формувати навички невербального спілкування.
Тут можна подивитись розклад уроків, інформацію про дні народження, шкільні свята та позашкільні заходи. Також тут можна розмістити куточок чергових та дошку об’яв. А також доречно вивішувати тут матеріали з опитування.
Що ми пропонуємо для оформлення стін у класі в цьому куточку?
Фото-дерево для оформлення класу НУШ 

Детальніше

Вінілова наклейка для оформлення класу згідно концепції НУШ «Дім нашого класу»
Тут можна розмістити фото учнів, або якісь новини класу.

Детальніше

6. Осередок читання

Обов’язково в кожному класі повинна бути міні-бібліотека з книжками, бажано орієнтована на вік дітей. Так, кожна дитина зможе обирати книгу, яка їй до вподоби. Важливо, щоб книжку можна було прочитати за 10-15 хвилин. Розмістити міні-бібліотеку можна в шафі, або в корзині для книжок. Буде чудово, якщо книги будуть посортовані за темами.
Що ми пропонуємо для оформлення 1 класу в цьому куточку?
Наклейка для оформлення стін у класі нуш «Книга-цілий світ»

Детальніше

Дизайн класу нуш наклейка «Книжковий зростомір»

Детальніше

7. Осередок вчителя
Вчительський простір не має обмежуватися тільки столом та стільцем.
Ця зона по якій оточуючі будуть створювати про вчителя перше враження.
Тож дайте обличчя вашому персональному простору.
Тут можна розмістити сімейні світлини в рамках, сувеніри від ваших дітей або учнів, будь-які милі душі речі, якими ви пишаєтеся.
Що ми пропонуємо для оформлення стін у класі в цьому куточку?
Декоративна наклейка «Соняхи»

Детальніше

Декоративна наклейка для оформлення стін «Квіточки»

Детальніше  
Без зайвої скромності, з нашими наклейками класна кімната для 1 класу НУШ буде виглядати дуже сучасно і полюбиться учням!
А ще, для натхнення, хочемо поділитися з вами фото-відгуками наших клієнтів з оформлення класної кімнати 1 класу НУШ.
Якщо в вас є свої цікаві ідеї для оформлення класу, ми з радістю виготовимо для Вас наклейку за індивідуальним замовленням.
На нашому сайті є ще дуже багато ідей для оформлення 1 класу НУШ, в нас для цього є цілий розділ: https://www.designstickers.com.ua/shkolnaya_doska.html
В деяких наклейках які ви побачите на сайті, наприклад мотиваційні надписи, можна змінювати колір наклейки і навіть розмір https://www.designstickers.com.ua/nadpisi.html

Ми працюємо з казначейством! Або, якщо у школи є спонсори, ми також працюємо за договором.
Наші наклейки – якісні! Маємо сертифікати якості. Використовуємо європейські матеріали для виготовлення наклейок. Наші наклейки можна мити та вони протримаються дуже довго!
Сучасне оформлення класу НУШ буде для вас легким та приємним етапом у створенні дизайну затишного та комфортного простору.

Якщо в вас є питання, наші менеджери з радістю вас проконсультують!
Ви можете зв’язатись з нами за телефонами:
Kyivstar (096) 196-70-11
Vodafone (050) 230-41-07
Lifecell (073) 196-70-11

Бажаємо вам гарних класів та задоволених учнів-першачків!

19.04.2023
Концепція НУШ. Оформляємо клас у відповідності до стандартів нової української школи. Прикрасити приміщення допоможуть вінілові наклейки від TM DesignStickers.
Докладніше
куточок настрою в клас фото
23.07.2022
НУШ (нова українська школа), це безумовно виклик часу. І батьки і вчителя розуміють, що не може школа у 21 сторіччі бути такою ж самою, як і у минулому.
Докладніше