facebook
23.07.2022

Ідеї оформлення класу нуш - Створюємо новий освітній простір своїми руками

НУШ (нова українська школа), це безумовно виклик часу. І батьки і вчителя розуміють, що не може школа у 21 сторіччі бути такою ж самою, як і у минулому.

НУШ (нова українська школа), це безумовно виклик часу. І батьки і вчителі розуміють, що не може школа у 21 сторіччі бути такою ж самою, як і у минулому.

В цій статті ми підготували для вас цікаві ідеї для початкової школи, а також як оформити клас НУШ для середньої та старшої школи відповідно до вимог НОП.

НУШ (нова українська школа), це безумовно виклик часу. І батьки й вчителі розуміють, що не може школа у 21 сторіччі бути такою ж самою, як і у минулому -20. Так, можливо освіта була більш якісною раніше, але діти змінилися, довкілля змінилося – треба змінювати підходи. Як і будь-які серйозні зміни (навіть якщо вони на краще - це важко).

Наклейка "Вибір емоцій"

А якщо держава вимагає більш ніж надає – вдвічі важче. Особливо це стосується освітнього простору нової української школи. Тому, що створення нових навчальних планів ще можна зробити ціною відпустки, недоспаних ночей та нервів, а от нові парти – ні. І навіть на парти ще можна «вибити» гроші з відділів освіти, може пощастити на поміч спонсорів. А ось перекроїти школу для створення рекреаційних осередків, інклюзивного простору тощо без значного втручання держави неможливо. І що робити? Чекати доки до вас дійде черга з перебудови вашої школи згідно зі стандартами нової української школи? Можна. А можна спробувати на ті гроші що вдалося отримати від держави та спонсорів створити краще ніж є зараз. З приводу меблів вам допоможуть ті, хто виготовляють меблі, а ми виготовляємо вінілові наклейки для інтер’єру, тому консультувати можемо тільки з цього приводу.

Пропонуємо цікаві ідеї для оформлення класу НУШ вініловими дизайнерськими наклейками.

Почнемо з ідеї НУШ для оформлення стін коридору школи, бо саме з коридорів та фоє школи починається загальне враження від закладу, саме у коридорах складається настрій на навчальний день.

Наклейки для оформлення стін у школі / фоє школи.

Наклейка  «Наша школа»

Наклейка "Наша школа"

Зрозуміло, що номер школи чи її назва – змінюється за вашим замовленням (без доплати), також як і кольори (змінити можна і основний колір напису і колір напису про вашу школу чи гімназію). Ця наклейка не має фону, кожне слово клеїться окремо. Можна створити композицію або за нашим прикладом або будь-яку іншу на ваш смак. Композиція буде виглядати наче намальована фарбами на стіні.

Наклейка на английській мові: Хмара слів

Наклейка "Хмара слів"

Перший варіант підходить для більшості шкіл, другий більш для стін шкіл з поглибленим вивченням англійської мови чи для шкіл та курсів англійської мови. Клеїться так само як і наклейка-напис «Наша школа».

Нас багато питають, чи ці вінілові наклейки на прозорому фоні чи на якому фоні вони можуть бути взагалі?

Ці наклейки зовсім не мають фону. Результат буде такий, ніби ви фарбами зробили напис, що виглядає дуже стильно та сучасно.

За тим самим принципом клеїться ще одна цікава ідея для оформлення НУШ: наклейка на підлогу у шкільний коридор – наклейка-класики. Колір також можна обрати самостійно. Класики можуть бути звичайними, можуть бути з дробами (як на фото), для закріплення пройденого матеріалу.

Наклейка класики на підлогу

Детальніше

Ми маємо ще багато варіантів для прикрашання стін загальних осередків у школі. Частина з них може бути використана для створення дружнього теплого простору і нести лише гарний настрій: як квіти, дерева, веселка і таке інше. А частина може допомагати закріплювати пройдений матеріал, розширювати світогляд, закріплювати загальні знання. Наприклад: сонячна система з назвами планет тією мовою, яку ви замовите, карта України, чи географічна карта світу. Звичайно, ми можемо все збільшувати під розмір саме ваших коридорів.

Перейдемо до початкової школи.  

Оформлення класу НУШ своїми руками для початкової школи.

Звичайно, сучасне оформлення класу початкової школи це яскраві варіанти, виконані у теплій кольоровій гамі, згідно з рекомендаціями зі створення нового освітнього простору. Є багато наборів наклейок які одночасно є і декором для оформлення класу НУШ і наочним дидактичним матеріалом для закріплення пройденого матеріалу. Наприклад, сонячна система, таблиці множення, склад числа, частини мови.

Наклейка на стіну Сонячна система

Детальніше

Ще раз, зверніть увагу на те, що в сонячній системі ми можемо зробити написи будь-якою мовою, не тільки українською.

Оформлення класу НУШ для початкової школи.

Звичайно, сучасне оформлення класу початкової школи це яскраві варіанти, виконані у теплій кольоровій гамі, згідно з рекомендаціями зі створення нового освітнього простору. Є багато наборів наклейок які одночасно є і декором для оформлення класу НУШ і наочним дидактичним матеріалом для закріплення пройденого матеріалу. Наприклад, сонячна система, таблиці множення, склад числа, частини мови.

Наклейка -дидактичний матеріал на стіну: "Частини мови"

Детальніше

Можна створити класний куточок своїми руками, прикрасити зону над шкільною дошкою тощо.

Олівці множення на стіну в клас

Детальніше

Можна розташувати для зони творчості наклейку для малювання крейдою. Її позитивна відмінність від мольберта для крейди у тому, що такий «мольберт для крейди» зовсім не займає місця. А місце у класі особливо зараз, після введення НУШ та рекомендацій зі створення нового освітнього простору з вимогами до ранкового кола, зони усамітнення тощо – це дуже цінний ресурс.

Освітній простір оформлення класу НУШ своїми руками для середньої та старшої школи.

Згідно з рекомендаціями для оформлення нового освітнього простору, для середньої та старшої школи, більш відповідними будуть сірі, сині, чорні кольори. Такі кольори читабельні та забезпечать спокійний дизайн класу.

Мотивуючий напис на стіну українською мовою "Майбутнє залежить від тебе..."

Детальніше

Оформлення стін в класі також повинно бути більш лаконічним. Саме для цього віку чудово підійдуть мотиваційні написи на стіни. В залежності від віку написи можуть бути й українською мовою й англійською. 

Ще, це можуть бути лаконічна карта світу, або сучасні абстрактні композиції для створення динаміки та настрою у приміщенні.

Наклейка на стіну з написами українською мовою: "Карта світу"

Детальніше

Як бачите, є з чого вибрати. Безумовно, неможливо ні в одній статті розповісти про всі ідеї оформлення класів та загальних приміщень у сучасній школі які розробили наші дизайнери. Також неможливо розташувати все, що ми маємо, навіть якщо вам сподобалось все, але ви бачите, що є з чого обрати.

Якщо ви знайшли цю статтю на просторах інтернету і зовсім нічого не знаєте про нас і вінілові наклейки, нагадаємо загальну інформацію про цей чудовий засіб декору приміщень.

Чому вінілові наклейки це гарний варіант декору інтерє'єру?

 1. 1.   Це швидко. Не потребує ремонту. Тобто все наноситься на ваші існуючи шпалери, чи панелі, чи фарбу. Вам не треба наймати спеціальних людей для того, щоб нанести декор на стіну.

  2.   Це легко. Один шар наклейок вже з клеєм. Все вже вирізано. Тобто потрібно лише зняти та перенести на стіну. Те що не дуже велике можна легко наклеїти одній людині без досвіду. Дерева, великі наклейки в фоє і таке інше, наклеїть 2 людини без досвіду.

  3.   Це надійно. Саме вінілові наклейки гарно тримаються. Їх можна клеїти навіть у душі, на двері шафок, які відкриваються-закриваються кожного дня багато разів, чи до яких притуляються стільці.

  4.   Це сучасно. Сучасні дизайни розроблені українськими дизайнерами не мають нічого спільного, а ні з шароварщиною, а ні з несмаком.

  5.   Їх легко зняти. Вінілові наклейки можна зняти без пошкодження поверхні на яку вони були нанесені. Тому якщо через рік чи два, кабінет у школі вирішили переробити з класу початкової школи на кабінет математики, наприклад. Можна просто зняти наліпки зі стіни й отримати цілком «нейтральний клас».

  6.   Ми змінюємо розміри, а якщо потрібно і дизайни – згідно з вашими побажаннями, оскільки ми виробництво і знаходимось в Україні. При тому, необов'язково замовляти відразу 25 однакових наклейок, ми можемо перефарбувати колір стовбура чи збільшити розмір навіть якщо ви замовляєте одну наклейку.

  7. Не потребують особливого догляду. Наклейки можна сміливо протирати вологою ганчіркою змоченою мийним засобом (НЕ абразивним). Не боїться вологи та перепадів температури.

Всі декори наші дизайнери намагалися створювати таким чином, щоб у вас процес наклеювання був максимально комфортний і займав мінімум часу. Хочемо також звернути вашу увагу, при замовленні наклейок-написів, в більшості випадків до вас приїде композиція не в тому вигляді як на сайті. Всі слова з мотиваційних написів компактно розкладені на підлозі, це робиться для економії місця. Вам треба слова вирізати та наносити на поверхню. Якщо дотримуватися інструкції яку ми обов’язково кладемо в кожне замовлення, то процес наклеювання стане для вас приємним. Ніяких додаткових засобів не потрібно для того, щоб поклеїти наклейку, ми вже про все потурбувалися. Для нанесення вінілових наклейок підходять практично будь-які поверхні в школі: скло, вікно, меблі, двері, стіни з водоемульсійною фарбою, шпалери. Окрім вапна та рельєфної штукатурки по типу короїд.

Якщо в вас виникли будь-які питання, наші менеджери з радістю вас проконсультують!

Обирайте варіанти тут ►у спеціальному розділі з наклейками для оформлення шкіл та садочків.

19.04.2023
Концепція НУШ. Оформляємо клас у відповідності до стандартів нової української школи. Прикрасити приміщення допоможуть вінілові наклейки від TM DesignStickers.
Докладніше
оформлення класу англійської мови фото, оформлення кабінету англійської фото
18.07.2022
Як оформити кабінет англійської мови власноруч? Зробіть приміщення більш «живим» та наповненим!
Докладніше