But-Teh 9.3 из 10 на основе 129 оценок и 129 пользовательских отзывов.

Пробная наклейка в каждой упаковке

Ідеї оформлення класу нуш. Створюємо новий освітній простір своїми руками.

НУШ  (нова українська школа), це безумовно виклик часу.  І батьки і вчителя розуміють, що не може школа у 21 сторіччі бути такою ж самою, як і у минулому -20. Так, можливо освіта була більш якісною раніш, але діти змінилися, оточуюче середовище змінилося – треба змінювати підходи.  Як і будь які серйозні зміни (навіть якщо вони на краще –це важко).

ідеї оформлення класу нуш фото, як оформити клас нової української школи фото, оформлення початкової школи коло вибору фото,дизайн класу нуш фото

А якщо держава вимагає більш ніж надає – вдвічі важче. Особливо це стосується освітнього простору нової української школи. Тому що створення нових учбових планів ще можна зробити ціною відпустки, недоспаних ночей та нервів, а от нові парти – ні.  І навіть на парти ще можна «вибити» гроші з відділів освіти,  може пощастити на поміч спонсорів. А ось перекроїти школу для створення рекреаційних осередків, інклюзивного простору тощо без значного втручання держави неможливо.  І що робити? Чекати доки до вас дійде черга з перебудови вашої школи згідно стандартів нової української школи? Можна. А можна спробувати на ті гроші що вдалося отримати від держави та спонсорів створити краще ніж є зараз. З приводу меблів вам допоможуть ті, хто виготовляють меблі, а ми виготовляємо вінілові наклейки для інтер’єру, тому консультувати можемо тільки з цього приводу.

Пропонуємо ідеї для оформлення НУШ  вініловими дизайнерськими наклейками.

Почнемо з ідей для оформлення стін  коридору школи, бо саме з коридорів та фойє школи починається загальне враження від закладу, саме у коридорах складається настрій на учбовий день.

Наклейки для оформлення фоє школи.

Наклейка  «Наша школа»

наклейка в коридор школи фото, оформлення школи нуш фото, оформлення фойє школи фото, наклейка наша школа фото

Зрозуміло, що номер школи чи її назва – змінюється за вашим замовленням (без доплати), також як і кольори (змінити можна і основний колір напису і колір напису про вашу школу чи гімназію).

Наклейка на английській мові: Хмара слів

фото оформлення школи англійської мови, оформлення специалізованої школи фото, сучасне оформлення коридорів школи фото

Перший варіант підходить для більшості шкіл, другий більш для стін шкіл з поглибленим вивченням англійської мови чи для шкіл та курсів англійської мови.

Нас багато питають, чи ці вінілові наклейки на прозорому фоні чи на якому фоні вона можуть бути взагалі?

Ці наклейки зовсім не мають фону.  Результат буде такий, ніби ви фарбами зробили напис, що виглядає дуже стильно та сучасно.

За тим самим принципом клеїться ще одна цікава ідея для оформлення НУШ: наклейка на підлогу у шкільний коридор – наклейка  - класики.  Колір також можна обрати самостійно та і класики можуть бути звичайними, можуть бути з дробами (як на фото), для закріплення пройденого матеріалу/

Наклейка класики на підлогу

фото наклейка на підлогу в школу, наклейка на підлогу в шкільний коридор класики фото, класики гра на підлогу фото, оформлення коридорів НУШ фото

Ми маємо ще багато варіантів для прикрашання стін загальних осередків у школі. Частина з них може бути для створення дружнього теплого простору  і нести у себе лише приємний настрій: як квіти, дерева, радуга и таке інше. А частина може допомагати закріплювати пройдений матеріал, розширювати кругозір , закріпляти загальні знання. Наприклад: сонячна система з написами планет на тій мові яку ви замовите, карта України, чи географічна карта всесвіту. Звичайно ми можемо все збільшувати під розмір саме ваших коридорів.

Наклейка на стіну Сонячна система

оформлення коридорів нуш фото, оформлення початкової школи фото, дизайн класу нуш фото, сонячна система на стіну в клас фото

Ще раз, зверніть увагу на те, що в сонячній системі ми можемо зробити написи будь-якою мовою, не тільки українською.

Перейдемо до початкової школи.  

Оформлення класу НУШ для початкової школи.

Звичайно, сучасне оформлення класів початкової школи це яскраві варіанти, виконані у теплій кольоровій гамі, згідно рекомендацій зі створення нового освітнього простору. Є багато наборів наклейок які одночасно є і декором для оформлення класу НУШ і наочним дидактичним матеріалом для закріплення пройденого матеріалу. Наприклад, таблиці множення, склад числа, частини мови.

Наклейка -дидактичний матеріал на стіну: "Частини мови"

дидактичний матеріал для початкової школи на стіну фото, частини мови дидактичний матеріал фото

Можна створити класний куточок своїми руками, прикрасити зону над шкільною дошкою, тощо.

Олівці множення на стіну в клас

таблиця множення на стіну фото, таблиця множення олівці на стіну фото, таблиця множення на стіну в клас, оформлення 1 класу нуш фото, сучасне оформлення класу НУШ фото

Можна розташувати для зони творчості наклейку для малювання крейдою. Її позитивна відмінність від мольберту для крейди у тому, що такий «мольберт для крейди» зовсім не займає місця.  А місце у класі особливо зараз, після введення НУШ та рекомендацій зі створення нового освітнього простору з вимогами до ранкового колу, зони усамітнення, тощо – це дуже цінний ресурс.

Оформлення класів НУШ середньої та старшої школи.

Згідно рекомендацій для оформлення нового українського простору, для середньої та старшої школи, більш відповідними будуть сірі, сині, чорні кольори. Тобто більш спокійний дизайн класу.

Мотивуючий напис на стіну українською мовою "Майбутнє залежить від тебе..."

фото наклейка напис на стіну мотивуючий, оформлення стін середньої школи фото,як оформити стіни в НУШ фото

Оформлення стін в класі також повинно бути більш лаконічним. Саме для цього віку чудово  підійдуть мотивуючі написи на стіни. В залежності від віку написи можуть бути і українською мовою і англійською. 

Ще, це можуть бути лаконічна карта світу, або сучасні абстрактні композиції для створення динаміки та настрою у приміщенні.

Наклейка на стіну з написами українською мовою: "Карта світу"

фото оформлення школи НУШ, карта світу на стіну наклейка фото, створення нового освітнього простору фото, оформлення коридору школи фото

Як бачите,  є з чого вибрати. Безумовно, неможливо ні в одній статті розповісти про всі ідеї оформлення класів та загальних приміщень у сучасній школі які розробили наші дизайнери. Також неможливо розташувати все, що ми маємо, навіть якщо вам сподобалось все, але ви бачите, що є з чого обрати.

Якщо ви знайшли цю статтю на просторах інтернету і не зовсім нічого не знаєте про нас і вінілові наклейки, нагадаємо загальну інформацію про цей чудовий засіб декору приміщень.

Чому вінілові наклейки це гарний варіант декору  інтерє'єру.

  1. Це швидко. Не потребує ремонту. Тобто все наноситься на ваші існуючи шпалери, чи панелі, чи фарбу.
  2. Це легко. Один шар наклейок вже з клеєм. Все вже вирізано. Тобто потрібно зняти та перенести на стіну. Те що не дуже велике можна легко наклеїти одній людині без досвіду. Дерева, великі наклейки в фойє і таке інше, наклеїть 2 людини без досвіду.
  3. Це надійно. Саме вінілові наклейки гарно тримаються. Їх можна клеїти навіть у душі, на двери шкапчиків, які відкриваються-закриваються кожного дня богато разів, чи до яких притуляються стільці.
  4. Це сучасно. Сучасні дизайни розроблені українськими дизайнерами не мають нічого спільного а ні з шароварщіною а ні з несмаком.
  5. Це легко змінити. Вінілові наклейки можна зняти без пошкодження поверхні на яку вони були нанесені. Тому якщо через рік чи два, кабінет у школі вирішили переробити з класу початкової школи на кабінет математики, наприклад. Можна просто зняти наліпки зі стіни і отримати цілком «нейтральний клас».
  6. Ми змінюємо розміри, а якщо потрібно і дизайни – згідно ваших побажань, так як ми виробництво і знаходимось в Україні. При тому, необовязково замовляти відразу 25 однакових наклейок, ми можемо перефарбувати колір стовбура чи збільшити розмір навіть якщо ви замовляєте одну наклейку.

Обирайте варіанти тут ►у спеціальному розділі з наклейками для оформлення шкіл та садочків.