facebook
04.09.2023

Оформлення вітрин до свята Хеллоуїна

Буууу!! Найочікуваніше свято цієї осені вже наближається і тому, настав час прикрашати вітрини та вікна, святковим декором, що будоражить.

Оформлення вікон та вітрин до Хелловін

Буууу…найочікуваніше свято цієї осені вже наближається і тому, настав час прикрашати вітрини та вікна, святковим декором.

Для нас, свято Halloween - це так само гарний привід порадувати Вас нашими новинками, так що влаштовуйтесь якнайзручніше, зараз буде жуууутко цікаво!

Тільки уявіть, як круто виглядатиме вітрина Вашого магазину, кафе або салону з такою наклейкою у вигляді черепа. Така наклейка - ідеальне рішення для вітрин, оскільки вона однаково красиво виглядатиме з обох боків скла. У набір входить череп і кажани.

Вінілова наклейка до Хеллоуїну «Череп»
Цена 375 грн.
Докладніше

Ще одна наша моторошно-прекрасна новинка.

Хочете зі смаком прикрасити вікна в кафе на Хелловін? – декоративна наклейка «Скелет» це те, що Вам потрібно. Розмістивши красеня на вітрині біля входу в кафе, він буде з радістю зустрічати Ваших гостей, викликаючи лише позитивні емоції..

Декоративна наклейка на Хелловін «Скелет»
Цена: 265 грн.
Докладніше

А якщо найчастішими відвідувачами у Вашому закладі є дітки і Ви хотіли б створити веселу атмосферу свята Halloween, то ми з радістю запропонуємо Вам прикольні наклейки на Хелловін  - «Бууууу».

Декоративна наклейка на вікна та вітрини до Хеллоуїну «Бууу»
Цена: 275 грн.
Докладніше

Мабуть, найуніверсальніша наклейка до Хеллоуїну, якою можна прикрасити вікна, вітрини магазинів, скляні двері.  або вікна в офісі.

Хвилююча атмосфера свята Вам забезпечена. А тільки уявіть, яке круте буде селфі на тлі місяця!

У набір входить місяць і кажани.

Вінілова наклейка на Хелловін «Жахливий місяць»
Цена: 235 грн.
Докладніше

Завжди найактуальніший декор вітрини до Хеллоуїну  це гарбузи.

Маленькі, великі, різної форми та з різними гримасами прикрасять будь-яке віконце, навіть найменше. Разом із кажанами створять містичну атмосферу у свято Хеллоуїна.

У набір входять гарбузи та кажани.

Декоративна наклейка на вікна та вітрини «Жахливі гарбузи»
Цена: 300 грн.
Докладніше

Здається, ця пухнаста злодюжка, вкрала мітлу у відьми. Прикольна прикраса для Вашої вітрини або вікон напередодні Хеллоуїна.

Наклейка кольорова з двох боків  -це ідеальне рішення для святкового декору вітрини, адже наклейка буде однаково красивою не тільки для гостей Вашого закладу, а й для всіх інших перехожих.

У набір входять: кішка, мітла, гарбузи та кажани.

Оформлення вітрини на Хелловін «Кішка на мітлі».
Цена: 255 грн.
Докладніше

Як бачите, створити атмосферу жахливого свята Хеллоуїна на вітринах, вікнах зовсім не складно, коли є такі прикольні атмосферні наклейки. Перевагою таких наклейок є те, що вони двосторонні, однаково красиво виглядають з обох боків скла, легко клеяться і легко знімаються.

За бажанням, розмір наклейок можна збільшити під розмір вітрини або вікна. А також, з радістю виготовимо наклейку за Вашим, індивідуальним дизайном!

Если Вы хотите красиво и со вкусом оформить витрину Вашего магазин или торгового центра, салона или окна и Вы не знаете какую лучше наклейку выбрать, наши менеджеры с радостью Вам помогут в выборе.

Ще більше варіантів для святкового оформлення вікон та вітрин Ви зможете знайти, перейшовши за посиланням на нашому сайті https://www.designstickers.com.ua/ua/okna_vitrini.html