facebook
08.02.2022

Ідеї оформлення вітрин до весни та 8 березня

Ми підготували для Вас вибірку весняних наклейок, які допоможуть перетворити ваші вітрини, офіс та будь-який інший простір і виглядати це буде дуже красиво.

Оформлення вітрин до весни та 8 березня

Якщо Вас зацікавила ця стаття, то скоріш за все, Ви є власником магазину, кав’ярні, шоу-руму або будь чого де є вітрина, або Вам доручили відповідальну місію, прикрасити вітрину магазину до весни або прикрасити магазин до 8 березня. Якщо так, то ви звернулися як раз за адресою, без зайвої скромності заявляємо – ми в цьому профі!

І з радістю допоможемо зробити Вашу вітрину унікальною та не схожою на інші.

Обираючи наші наклейки в якості декору для оформлення вітрин магазину ми пропонуємо:

  1. Готові ідеї оформлення вітрин. Це означає що Вам не треба витрачати кошти на послуги дизайнера і не треба ламати голову як зробити так, щоб було гарно.
  2. Вже прораховані розміри. Знаючи скільки коштує стандартна наклейка, Ви зможете орієнтовно прикинути скільки коштів Ви можете виділити на декор вітрини до 8 березня.
  3. Ми виготовляємо дизайни та розміри, які Ви зможете поклеїти самостійно. Це означає, що Вам не треба витрачати зайві кошти на поклейщиків. Ви самостійно зможете поклеїти наклейку, попередньою попрактикувавшись на пробній наклейці «маленька пташечка», які ми завжди висилаємо разом з замовленням.
  4. Ми – виробництво. Тому, якщо Вам все ж таки потрібний індивідуальний розмір наклейки або інший колір – без проблем!

Тепер, коли ми трохи розповіли про переваги вінілових наклейок для оформлення вітрини до весни або на 8 березня, давайте подивимося, що саме Ви можете обрати в якості декору:

Наклейка «Весняні тюльпани»

Ця наклейка ідеально підійде наприклад, в якості весняного декору вітрини для магазину одягу, а також як прикраса вітрини до 8 березня. Надзивчайно ніжно тюльпанчики будуть виглядати і на вітрині кав’ярні.

В цієї наклейки є багато переваг які Вам неодмінно сподобаються, а саме:

  • колір бутончиків і стеблинок можна змінити на будь-який за Вашим настроєм;
  • кожен тюльпанчик клеїться окремо один від одного, тож Ви можете їх клеїти окремо, тим самим створюючи власну композицію;
  • наклейка двостороння, це означає, що поклеївши квіточки всередині  приміщення, ззовні вони будуть виглядати також гарно і яскраво;
  • за Вашим бажанням, розмір тюльпанчика можна змінити, збільшити або зменшити.

Пропонуємо переглянути реальні фото-відгуки наших клієнтів, можливо вони надихнуть Вас на весняне та яскраве оформлення Вашої вітрини:

Відразу видно як перетворилася вітрина, її відразу помітно, вона стала яскрава та по весняному прекрасна. І найголовніше, таку красу можна зробити самим, без допомоги поклейщиків, а це значна економія.

Наклейка «Венера»

Безперечний символ жіночої краси та процвітання, ця композиція стане справжньою родзинкою Вашої вітрини. Кожен елемент клеїться окремо. Звертаємо Вашу увагу, наклейка одностороння, це означає, що вона буде кольоровою тільки з однієї сторони. Ви можете її поклеїти зсередини і тоді вона буде милуватися всередині приміщення, це зручно коли Ваше приміщення знаходиться на 2 поверсі або Вище, де немає перехожих, які будуть зазирати у вітрину.

Або, наклейку можна поклеїти ззовні, зі сторони вулиці, і тоді усі перехожі бачитимуть Ваш декор.

Коли мова йде про весняне оформлення вітрини це точно про квіти. Ця композиція вдало підійде наприклад для оформлення вітрини магазину одягу або будь-якого шоу-руму. Також гарною їдеєю буде прикрасити вітрину кав’ярні або кондитерської. Композиція вже є остаточною, тобто свторити власну композицію не вдасться але в цьому можливо і є її простота, не треба думати куди краще поклеїти листочок чи квіточку, все вже зроблено за Вас, залишається тільки знайти для неї найбільш вдале місце на вітрині та поклеїти.

Наклейка «8 березня»

Якщо Вам хотілося б тематично прикрасити вітрину на 8 березня, то напевно цей варіант підійде більш за все. Наклейка однаково гарно виглядає з обох сторін скла. За бажанням, колір наклейки можна змінити.

Кожен елемент наклейки клеїться окремо, тому Ви можете створити власну композицію або поклеїти так, як Ви бачите на візуалізації.
  

Наклейка "Весняна клумба"                                            Наклейка "Весняні квіти"
                                           
  наклейки на витрины цветы
Наклейка "Ромашки"                                                       Наклейка "Квіти"

Придумуючи нові дизайни вінілових наклейок для весняного оформлення вітрин, наші дизайнери потурбувалися про те, щоб Ви самостійно могли створити свою індивідуальну неповторну композицію, це можливо завдяки тому, що кожен елемент наклейки клеїться окремо, це надає простір для фантазії. Окрім того, колір практично будь якої наклейки можна змінити відповідно від Ваших потреб.Наклейка «Ботанічний сад»

Весняні наклейки на вітрину можуть бути різноманітними, усе залежить тільки від Вашої фантазії. Набір «Ботанічний сад» це універсальна наклейка в плані використання, Ви можете використати її в якості весняного декору вітрини для Вашого магазину, шоу-руму або кав’ярні (чому б ні) або як наклейку для оформлення інтер’єру всередині приміщення.
Кожен елемент наклейки клеїться окремо, тому якщо в душі Ви художник, то з цією наклейкою можна пофантазувати, створити власну композицію.

Наклейка «Білі піони»

В продовження квіткової теми пропонуємо звернути увагу на піони. Якщо Ваш інтер’єр є стриманим та спокійним, то ідеально підійдуть «Білі піони», але якщо хочеться додати більше яскравих фарб, тоді гарним варіантом будуть «Нові піони». Виконані в акварельній техніці  створюють відчуття наче їх хтось розмалював фарбами. Прекрасно підійдуть для декору як внутрішнього інтер’єру так і для оформлення вікон та вітрин. Ще більше варіантів наклейок з квітами Ви знайдете у розділі на нашому сайті (ссылка на раздел с цветами и деревьями).

Чудово, якщо у Вас успішна мережа магазинів або великий ресторан, тоді, для оформлення вітрини Ви можете замовити дизайнера та скористуватися послугами поклейщиків. Але якщо Вам потрібно швидко та не дорого? Вирізати власноруч сердечка та квіточки це звичайно цікаво, напевно, але це якщо ви великий любитель орігамі і в Вас багато вільного часу. Ми все ж таки радимо, якщо Ви бажаєте підготувати інтер’єр Вашого закладу до весни швидко та гарно, завітати до нашого сайту і обрати ідеальну, сучасну, за розумні кошти наклейку https://www.designstickers.com.ua/okna_vitrini.html

Сподіваємося, що ми трохи відповіли на питання «як прикрасити вітрину на 8 березня» або «по-весняному оформити вітрину».

В будь-якому разі, якщо в Вас виникли питання, наші менеджери з радістю допоможуть обрати «вбрання» для Вашої вітрини.