facebook
27.12.2019

Оформлення вітрини до 14 лютого!

Оформлення вітрини магазину, кафе, ресторану до 14 лютого вініловими наклейками

Скоро День святого Валентина і не встигнеш озирнутися, як вітрини на 14 лютого опиняться в серцях та амурах.

 

Щоб створити святкову атмосферу у вашій кав'ярні, ресторані чи магазині потрібно не забути про яскраве та стильне оформлення вітрини до 14 лютого.

На фото нижче – оформлення вітрини кав'ярні до 14 лютого вініловими наклейками.

 

оформление витрины к 14 февраля фото, оформление витрины ко дню влюбленных фото, украшение витрины на день святого валентина фото, оформление витрины магазина к 14 февраля фотооформление витрины магазина к 14 февраля фото, оформление магазина ко дню влюбленных фото декор витрины к 14 февраля фото, декор витрины ко дню влюбленных фотооформление витрины магазина к 14 февраля фото, оформление магазина ко дню влюбленных фото декор витрины к 14 февраля фото, декор витрины ко дню влюбленных фото

 

Такий спосіб оформити вітрину на день Святого Валентина на перший погляд здається не простим, але насправді – це швидко, легко та зручно! Чому?

  • Наклейки витримують перепади температур та вологості. Це те, що дійсно потрібне для декору в холодний період. До того ж, наклейки можуть прикрашати ваш заклад до самого літа, якщо ви їх випадково забудете зняти.
  • Так само виглядають з обох боків скла. І це дуже зручно, адже клеїти наклейку на морозі в лютому не так приємно, як зсередини магазину чи кав'ярні.
  • Ви самі легко впораєтеся з поклейкою. Стильний і якісний декор коштує недешево – для невеликих підприємств це іноді велика вартість. Але заощаджувати на самому декорі не варіант, стильний декор завжди підвищує імідж закладу. Ми пропонуємо вам заощадити там, де можна заощадити. З поклейкою вінілових наклейок ви впораєтеся і самі це швидко і легко, не втративши при цьому як декор. До того ж, у кожному посилці є інструкція з поклейки, а також ви можете переглянути відеоінструкцію «Как клеить виниловую наклейку к 14 февраля?».

 

Що ми пропонуємо для оформлення вітрини  на 14 лютого?

Готові дизайни. Питання: «Як поєднати ці наклейки, як зробити так, щоб наклейки виглядали повноцінною композицією на вікні?»  – вже вирішено. Усі дизайни ми розмістили на нашому сайті. Тисніть детальніше, щоб побачити більше. Звісно, передбачити розміри всіх вітрин неможливо. Тому всі готові дизайни, які є на сайті,  ми можемо зробити за розміром вашої вітрини.

оформление витрины к 14 февраля фото, оформление витрины магазина к 14 февраля фото, оформление кофейни ко дню влюбленных фото, оформление витрины кофейни ко дню святого валентина фотооформление витрины к 14 февраля фото, украшение витрин к 14 февраля фото, декор витрин к 14 февраля фото, декор магазина ко дню влюбленных фото, декор шоурума ко дню влюбленных фото, декор кофейни ко дню влюбленных фото

 

Вибір кольору. Прикрасаоформление витрин к 14 февраля фото, украшение витрин к 14 февраля фото, декор витрины ко дню влюбленных фото, декор витрины 2020 на 14 февраля фото вітрини до 14 лютого можна зробити у вашому корпоративному стилі або  вибрати колір, що просто сподобався, навіть золото і срібло.

оформлення вітрини до 14 лютого фото, прикраса вітрин до 14 лютого фото, декор вітрин до 14 лютого фото, декор магазину до дня закоханих фото, декор шоуруму до дня закоханих фото, декор кав'ярні до дня закоханих фотооформление витрины к 14 февраля фото, украшение витрин к 14 февраля фото, декор витрин к 14 февраля фото, декор магазина ко дню влюбленных фото, декор шоурума ко дню влюбленных фото, декор кофейни ко дню влюбленных фотооформление кофейни к 14 февраля фото, декор витрины ко дню влюбленных фото, декор кофейни к 14 февраля фото, декор магазина к 14 февраля фото

 

Крім того, у нас є інший асортимент для декору до Дня Святого Валентина, ви можете подивитися його за посиланням наклейки до 14 лютого.  У цьому розділі є як наклейки на вітрини, так і наклейки для оформлення інтер'єру. Прораховані вони у розмірі стіни. Для вітрин, звичайно, вам може знадобитися більший розмір. І знову нагадаємо, що ми можемо зробити будь-який варіант у вашому розмірі.

Зверніть увагу, що кольорові наклейки, такі як «Квіткове серце», яка розміщена на фото нижче – клеїться зовні вікна, тому що на звороті вона білого кольору.

оформление витрины к 14 февраля фото, оформление витрины ко дню влюбленных фото, украшение витрины на день святого валентина фото, оформление витрины магазина к 14 февраля фото

 

Усі наклейки клеяться за температури вище 10С. Тому, якщо ви клеїте їх зовні, переконайтеся, що скло досить тепле. Як правило, так як вітрина однією стороною все-таки в приміщенні проблем не виникає. Якщо на вулиці екстремально низькі температури, обирайте "двосторонній декор". Наприклад "Серцевий шлях" і т.п. Такі наклейки можна клеїти зсередини і вони однаково виглядатимуть з обох боків вікна незалежно від того, з якого боку наклеєні.

 

Розкажемо трохи  докладніше про дизайни наклейок, які ви вже побачили вище:

 

Декор вітрини до 14 лютого "Love"

У комплекті з написом йдуть серця золотого та червоного кольору.

Загальний розмір композиції у стандартному розмірі: 75х54см.

оформление витрины магазина к 14 февраля фото, оформление магазина ко дню влюбленных фото декор витрины к 14 февраля фото, декор витрины ко дню влюбленных фото

 

Ціна такого набору:  260грн.

Чи достатньо вам буде одного набору? Орієнтуйтесь за розміром вашої вітрини або дзвоніть нам, щоб отримати консультацію.

 

Декор на вітрину до 14 лютого «Дерево до Валентину»

Набір наклейок складається з половинки одного дерева та гілки. Якщо вам хочеться розмістити наклейку на вашому вікні так само, тільки поміняти місцями гілочку та дерево, таке теж можна зробити.

Розмір композиції: 80х120см. Висота дерева: 115см.

оформление витрины к 14 февраля фото, украшение витрин к 14 февраля фото, декор витрин к 14 февраля фото, декор магазина ко дню влюбленных фото, декор шоурума ко дню влюбленных фото, декор кофейни ко дню влюбленных фото

 

Ціна такого набору: 385грн.

 

Декор на вітрину "Сердечный путь"

В наборі «Серцевий шлях» серця трьох різних розмірів і можна вибрати три різні кольори, кожен елемент клеїться окремо один від одного. Ви можете наклеїти їх так, як показано на нашій візуалізації, але це не обов'язково! Можна створити композицію, яка вам подобається.

оформлення вітрини до 14 лютого фото, прикраса вітрин до 14 лютого фото, декор вітрин до 14 лютого фото, декор магазину до дня закоханих фото, декор шоуруму до дня закоханих фото, декор кав'ярні до дня закоханих фото

 

Розмір композиції при такому заповненні як на картинці: 95х85см, розташуйте елементи рідше і набору вистачить, щоб зайняти велику площу.

Ціна такого набору: 330грн.

 

Гарних вам вітрин!

 

Ваші DesignStickers

(050) 230-41-07,

(096) 196-70-11

(073) 196-70-11  - вайбер

Київ (044) 362-0-368

Дніпро (056) 767-27-19