facebook
18.07.2012

Як вибрати колір стін для дитячої кімнати

Як вибрати колір стін для дитячої кімнати.
Ось настав той щасливий момент, коли Ви вирішили зробити ремонт у дитячій кімнаті. Може Ви тільки чекаєте появи свого малюка на світ, а можливо настав час готуватися до школи або дитина вже виросла з дитячого дизайну. Так чи інакше, настав час змін та вибору. Як підібрати той колір кімнати, який радуватиме не лише перші півгодини?

Для ухвалення правильного рішення Вам допоможуть кілька принципів.

Якщо Ви робите ремонт у дитячій кімнаті немовляти, не женіться за яскравими фарбами. Колір стін може бути максимально спокійним, світлих пастельних тонів. Краще надайте кілька акцентів: дитячі наклейки на стіни від компанії DesignStickers додадуть оригінальності та затишку першій кімнаті Вашого малюка.
Коли Ваш малюк підросте і йому виповниться роки три-чотири, Ви можете вибирати яскравіший колір стін, але, тим не менш, ми рекомендуємо вибирати або однотонну фарбу або шпалери з не дуже яскравим малюнком. Це дозволить доповнювати інтер'єр дитячої кімнати поступово, не порушуючи гармонії: ви зможете розміщувати дитячі малюнки на стінах, наносити різнокольорові наклейки, які можна клеїти на стіни разом із дитиною, повісити фотографії на стінах із дитячого садка. У цей період життя дитини, дизайн стін дитячої кімнати може бути максимально яскравим і барвистим. Життя прекрасне! І кімната дитини має бути цим доказом.Коли ж Ваша дитина збирається йти до школи, краще знову зробити кімнату спокійнішою і стриманішою, щоб якнайменше речей заважало концентруватися на виконанні домашніх завдань. Якщо у Вас немає можливості зробити ремонт, просто зніміть яскраві різнокольорові наклейки зі стін та замініть їх на більші, спокійні, однотонні. Такі наклейки на стену додадуть інтер'єру дитячої індивідуальності, але не відволікатимуть увагу дитини від уроків.Ну а якщо Вам належить робити ремонт у кімнаті підлітка, то це окрема історія та поговоримо ми про це у наступній статті.