facebook
10.06.2013

Інтер'єр кімнати хлопчика "Супергерої": Супермена, Людина-павука, Бетмена

DesignStickers пропонує створити в інтер'єрі кімнати хлопчика відповідні елементи декору, які допоможуть відчути себе трохи супергероєм.

Незабаром, наприкінці червня 2013 року, на екрани вийде новий фільм. Зака Снайдера: "Людина зі сталі" про життя та пригоди Супермена. Судячи з рейтингу очікувань глядачів і кінокритиків, всі шанси, що новий фільм породить нову хвилю захоплення цим чоловіком з боку зовсім юного покоління. І до таких популярних серед хлопчиків, останніми роками, супергероям: Бетмену, Людині-Павуку знову додасться класичний персонаж Супермена.

Як відомо, захоплення вражає бажання мати щось пов'язане з улюбленим персонажем. Напевно з'явиться лялька супермена і доповнить подібний ряд ляльок із Людиною-Павуком, Халком та Бетменом.

Компанія DesignStickers пропонує порадувати сина не лише ляльками, а створити в інтер'єрі кімнати хлопчика відповідні елементи декору, які допоможуть відчути себе трохи супергероєм та Вашому синові.

картины в детскую для декора интерьера комнаты мальчика "Супергерои" с персонажами Халка, Человека-паука, Супемена и Бетменом

Картини для декору кімнати хлопчика "Супергерої"

Багато хто з цих елементів декору можна зробити своїми руками, щось можна купити. Наприклад, картини для дитячої із серії "Супергерої", запропоновані компанією DesignStickers допоможуть швидко та недорого прикрашати стіни у необхідному стилі.

Можна купити як всі чотири картини серії та комплектну наклейку, як на фотографії вище, так і картини в будь-якій іншій кількості або навіть вінілову наклейку з комплекту. Нижче наведено інший спосіб розміщення картин на стіні в кімнаті хлопчика.

декор комнаты мальчика в стиле супергероев при помощи ящиков для игрушек

 

Ще один легкий спосіб внести в інтер'єр кімнати сина елементи пов'язані з супергероями можна реалізувати власними руками: пошити ящики для зберігання іграшок у фірмових кольорах супергероїв і прикріпити зверху логотипи, що відповідають героям:

декор кімнати хлопчика у стилі супергероїв за допомогою ящиків для іграшок

Якщо бажання чи можливості шити у Вас немає, достатньо підібрати ящики у відповідних кольорах і просто розмістити зверху логотипи (логотипи можна вирізати з картону та розфарбувати).

Радикальний спосіб створити з кімнати сина барліг Бетмена, це перетворити стандартне ліжко-машину на Бетмобіль.

Як створити бетмобіль зі стандартного ліжка.

Зробити це можна як перефарбувавши автомобіль. так і обклеївши його вініловими плівками чорного та сірого. кольору, а також розміщення повнокольорової наклейки з логотипом бетмена.

Ці ж процедури можна реалізувати не тільки з ліжком, але і з комодом, як зображено на фотографії.

Якщо Ви не готові до таких кардинальних заходів, як перетворення ліжка на бетмобіль, можна обійтися покупкою білизни із зображенням улюбленого супергероя Вашого сина.

Як створити інтер'єр кімнати хлопчика в стилі улюбленого супергероя за допомогою деталей в інтер'єрі

У поєднанні з картинами серії "Супергерої", а також комплектними наклейками на стіни від компанії DesignStickers і ящиками під іграшки з відповідними логотипами, цього може бути цілком достатньо для того, щоб зробити Вашу дитину абсолютно щасливою!