facebook
28.04.2023

Як оформити кабінет інформатики?

Як оформити кабінет інформатики своїми руками? Зробіть приміщення більш сучасним та цікавим для дітей!

У сучасних школах кабінет інформатики - це не просто місце, де набувають нових знань, це має бути простір, який асоціюється з новими технологіями, де дитина зможе надихнутися на отримання нової цікавої інформації. Якщо ви думаєте як прикрасити кабінет інформатики, ми залюбки вам допоможемо. Ми розповімо як гарно оформити кабінет інформатики своїми руками і це буде незвично, сучасно та обов'язково запам'ятається дітям.

Вимоги до сучасного оформлення кабінету інформатики у більшості приблизно однакові:

1. Красиво та сучасно. Нікому не хочеться мати кабінет, як під копірку, що нагадує шкільний клас середини 80-х років 20-го століття. Сучасний кабінет інформатики має відповідати тенденціям та технологіям сьогодення, бо прогрес не стоїть на місці. Кожного дня все навколо нас удосконалюється.

2. Без будівельних робіт. Як правило, із відчуттям того, що в кабінеті інформатики «чогось не вистачає» стикаються вже після ремонту. Тобто, ніби і ремонт новий і меблі нормальні, а кабінет виглядає «необжитим». Не потрібно починати новий ремонт, витрачати час та гроші, залучати будівельників або чекати поки висохне «ароматна» фарба – не потрібно.

3. Своїми руками. Витрачати додаткові кошти на послуги спеціалістів не потрібно. Ви можете зробити оформлення кабінету інформатики своїми руками. Облаштування кабінету має зайняти кілька годин максимум. Результат буде виглядати так, ніби ви намалювали фарбами на стіні.

4. Готові ідеї для оформлення. Дуже зручно, коли вже є готовий дизайн для оформлення кабінету інформатики. Не потрібно витрачати час на пошуки інформації. Наші дизайнери постаралися використати сучасні тенденції для створення цікавого та повчального декору, який буде дійсно корисний для дітей.

5. Якісно та довговічно. Матеріали для оформлення кабінету інформатики прослужать вам довго, доки ви не вирішите знову робити ремонт кабінету інформатики. Наші наклейки витримують активне використання та спілкування зі школярами або відвідувачами курсів. Змінювати або не змінювати декор кабінету перед початком наступного навчального року буде виключно вашим бажанням, а не потребою.

Невеличкі поради щодо розміщення наклейок в кабінеті:

Ми пропонуємо креативне оформлення кабінету інформатики цікавими яскравими наклейками, щоб даже ті дітки, які не мріють стати програмістами, трішки більше зацікавились інформатикою.

Можна комбінувати інші варіанти декору з наклейками. Оформлення кабінету інформатики не обмежується тільки декором з використанням наклейок або тільки стендами чи плакатами. Всі ці варіанти оформлення можна сміливо поєднувати між собою. Простір має стимулювати до занять, бути «дружнім» і комфортним для дітей.

Креативне оформлення кабінету інформатики своїми руками

Чи може відповідати декор кабінету всім побажанням до оформлення вказаним вище? Так, безумовно. Вінілові наклейки повністю відповідають цім пунктам.

1. Наклейки в кабінет інформатики – сучасний спосіб оформлення приміщень. Зручний та практичний, підходять як для оформлення стін, так і корпусних меблів, вікон, дверей та навіть кахлів.

2. Вінілові наклейки ТМ DesignStickers клеяться прямо на фінішне покриття стіни: шпалери або фарбу. Вам не треба шкурити двері перед тим, як клеїти туди наклейку або здирати шпалери зі стін. Ваш поточний ремонт вже повністю підходить - ніякого будівельного сміття. Наклейки вже мають клейовий шар.

3. Людина без підготовки, якою ви, швидше за все, і є, зовсім просто поклеїть, наприклад, кружечок від наклейки «Інтернет» за 5 хвилин. Для поклейки наклейки «Комунікація» краще залучити помічника, оскільки вона дуже велика. Вдвох з такою великою наклейкою ви впораєтеся швидше.

Наклейка «Інтернет» детальніше

Наклейка «Комуникація» детальніше

З наклейкою "Інтернет" все легко і зрозуміло, клеїти її не складно. Композицію можна створити на свій смак, т. к. всі елементи клеяться окремо. Вам потрібно тільки визначитися з місцем розташування композиції, а потім по черзі клеїти кружечки.

Наклейка «Комунікація» двокольорова, полотно, яке приїде до вас буде виглядати не зовсім так, як ви бачите на картинці. Так як у композиції два кольори, то буде і два полотна, на яких всі елементи будуть розміщені максимально компактно (це робиться для того, щоб Ви не переплачували за вільне місце). Тому, ви маєте можливість самостійно створити композицію за прикладом як у нас на сайті або придумати свою власну. Ми вас запевняємо, в результаті, ви отримаєте сучасне оформлення кабінету інформатики і нашим головним критикам-діткам дуже сподобається!).

Наклейка «Мапа світу з мітками»  детальніше  

Наклейка «Кольорова мапа» детальніше

 

Такий варіант декору, як мапи світу можуть використовуватися скоріше як яскравий декор, бо особливої інформації про предмет не несуть. Але з таким декором будь-яке приміщення буде виглядати дуже сучасно та стильно. Навіть якщо це звичайний шкільний клас, а не офіс Стіва Джобса наприклад).

Наклейка «Майбутнє» детальніше


Наклейка «Мрії» детальніше

Мотиваційні написи це найпопулярніший декор для навчальних закладів і не тільки. Він поєднує в себе декілька корисних функцій, мотивує та є окрасою приміщення.

В цій статті тільки декілька варіантів мотиваційних написів, але в розділі «написи» ви можете знайти набагато більше. Окрім того, якщо ви маєте власні ідеї для створення власного мотиваційного вислову, ми з радістю втілимо ваші ідеї в життя.

Ми працюємо вже давно, а саме з 2009 року і маємо вже великий досвід з оформлення різних класів у школах та садочках. І з нашого досвіду, можемо сказати що найпопулярнішими дизайнами для оформлення кабінетів інформатики або в кабінет сучасних технологій є:

  • мотиваційні написи про знання або цитати відомих інформатиків, наприклад  «Майбутнє», «Мрії», «Повір в себе» і т. д.;
  • наклейки із зображеннями сучасних технологій, наприклад «Схема успіху», «Комунікація», «Інтернет» і т. д.;
  • креативні наклейки про мислення та загальний розвиток, наприклад «Увімкни мозок», «Мапа світу з мітками» і т. д.

Вінілові наклейки добре тримаються на твердих поверхнях (за винятком вапна та деяких видів рельєфної штукатурки типу «короїд»). Їх можна клеїти у місцях, де бігають і труться об стіни чи меблі діти, наклейки тримаються надійно і їм не страшні такі контакти :). За стінами та меблями можна доглядати також як і до наклейок: можна мити, в тому числі рідкими миючими засобами (не варто використовувати сухі абразивні порошки та агресивні рідини). До наступного навчального року наклейки будуть такими ж яскравими та красивими, але якщо ви захочете їх поміняти, з більшості поверхонь ви зможете їх зняти та наклеїти нові наклейки.

Наклейка «Увімкни мозок» детальніше

Наклейка «Схема успіху» детальніше

Існують також стенди для кабінету інформатики. Але, на наш погляд, перевагою використання саме вінілових наклейок є те, що вони виглядають більш сучасно та привабливо для дітей, а діти – це прогресивне покоління. 

Ми впевнені, що Вам сподобається процес облаштування кабінету інформатики якщо дотримуватися наших підказок.

У цій статті ви бачите приклади оформлення кабінету інформатики. Нагадуємо, що якщо розмір наклейок для вашого приміщення малий, ми виготовимо наклейки у вашому розмірі. 

Бажаємо Вам гарних кабінетів!