But-Teh 9.3 из 10 на основе 129 оценок и 129 пользовательских отзывов.

Пробная наклейка в каждой упаковке

Як оформити кабінет інформатики?

Як оформити кабінет інформатики

У сучасних школах кабінет інформатики це не просто місце, де набувають нових знань, це має бути простір, який асоціюється з новими технологіями, де дитина зможе надихнутися на отримання нової цікавої інформації. Якщо ви думаєте як прикрасити кабінет інформатики, ми залюбки вам допоможемо. Ми допоможемо Вам оформити кабінет інформатики своїми руками і це буде незвичайно, сучасно та обов'язково запам'ятається дітям!

Вимоги до сучасного оформлення кабінету інформатики у більшості приблизно однакові:
1. Красиво та сучасно. Нікому не хочеться мати кабінет як під копірку, що нагадує шкільний клас середини 80-х років 20-го століття.

2. Без будівельних робіт. Як правило, із відчуттям того, що в кабінеті інформатики «чогось не вистачає» стикаються вже після ремонту. Тобто, ніби і новий і меблі нормальні, а кабінет виглядає «не обжитим». Починати новий ремонт, розвозити багнюку, залучати будівельників тощо. Ніхто не буде.


3. Своїми руками. Витрачати додаткові кошти на послуги спеціалістів не потрібно. Ви можете оформити кабінет інформатики своїми руками. Облаштування кабінету має зайняти кілька годин як максимум.


4. Якісно та довговічно. Матеріали для оформлення кабінету інформатики прослужать вам довго, доки ви не вирішите знову робити ремонт кабінету інформатики. Наші наклейки витримують активне використання та спілкування зі школярами або відвідувачами курсів. Змінювати або не змінювати декор кабінету перед початком наступного навчального року буде виключно вашим бажанням, а не потребою.

Оформлення кабінету інформатики своїми руками

Чи може відповідати декор кабінету всім побажанням до оформлення вказаним вище? Так, безумовно. Вінілові наклейки повністю відповідають усім пунктам, зазначеним вище.

1. Наклейки в кабінет інформатики – сучасний спосіб оформлення приміщень. Зручний та практичний, підходять як для оформлення стін, так і корпусних меблів, вікон, дверей та навіть кахлів.

2. Вінілові наклейки ТМ DesignStickers клеяться прямо на фінішне покриття стіни: шпалери або фарбу. Вам не треба шкурити двері перед тим, як клеїти туди наклейку або здирати шпалери зі стін. Ваш поточний ремонт вже повністю підходить - ніякого будівельного сміття. Наклейки вже мають клейовий шар.

3. Людина без підготовки, якою ви, швидше за все, і є, зовсім просто
поклеїть, наприклад, кружечок від наклейки «Інтернет» за 5 хвилин. Для поклейки наклейки «Комунікація» краще залучити помічника, оскільки вона дуже велика. Вдвох з такою великою наклейкою ви впораєтеся швидше.


  
Наклейка «Інтернет»                                 Наклейка «Комуникація»
                                  

 
Наклейка «Мапа світу з мітками» Наклейка «Кольорова мапа»
                                 

  
Наклейка «Майбутнє»                  Наклейка «Мрії»
                                 
З наклейкою "Інтернет" все легко і зрозуміло, клеїти її не складно. Композицію можна створити на свій смак, т. к. всі елементи клеяться окремо. Вам потрібно тільки визначитися з місцем розташування композиції, а потім по черзі клеїти кружечки.
      Наклейка «Комунікація» двокольорова, полотно, яке приїде до вас буде виглядати не зовсім так, як ви бачите на картинці. Так як у композиції два кольори, то буде і два полотна, на яких всі елементи будуть розміщені максимально компактно (це робиться для того, щоб Ви не переплачували за вільне місце). Тому Вам необхідно самостійно повторити композицію за прикладом як у нас на сайті або придумати свою власну, завдяки тому, що кожен елемент наклейки клеїться окремо. Ми Вас запевняємо, результат Вам дуже сподобається!

Вінілові наклейки добре тримаються на твердих поверхнях (за винятком
вапна та деяких видів рельєфної штукатурки типу «короїд»). Їх можна клеїти у місцях, де бігають і труться об стіни чи меблі діти, наклейки тримаються надійно і їм не страшні такі контакти :). За стінами та меблями можна доглядати також як і до наклейок: можна мити, в тому числі рідкими миючими засобами (не варто використовувати сухі абразивні порошки та агресивні рідини). До наступного навчального року наклейки будуть такими ж яскравими та красивими, але якщо ви захочете їх поміняти, з більшості поверхонь ви зможете їх зняти та наклеїти нові наклейки.
  

Наклейка «
Увімкни мозок»            Наклейка «Схема успіху»
                                   

Існують також стенди для кабінету інформатики. Але, на наш погляд, перевагою використання саме вінілових наклейок є те, що вони виглядають більш сучасно та привабливо для дітей, бо вони - прогресивне покоління. 

Ми впевнені що Вам сподобається процес облаштування кабінету інформатики якщо притримуватися наших підказок.

У цій статті ви бачите приклади оформлення кабінету інформатики. Нагадуємо, що якщо розмір наклейок для вашого приміщення малий, ми виготовимо наклейки у вашому розмірі. 

Бажаємо Вам гарних кабінетів!