facebook
02.10.2012

Як правильно вибрати наклейки для інтер'єру Як не помилитись із вибором?

Для того, щоб результат радував Вас та Вашу сім'ю, ознайомтеся з цією статтею.

Як правильно вибрати наклейки для інтер'єру.

Деякі наклейки мають можливість вибору кольору. Це видно з наявності палітри у картці товару. Якщо під кнопкою "купити" ви бачите палітру для вибору кольору, значить ви можете вибрати будь-який з більш ніж 50 варіантів кольору наклейки.

Виберіть колір наклейки.

Крім того, такі наклейки мають одну додаткову позитивну якість - вони однакового кольору з обох боків, що робить їх ідеальними для наклеювання на вікна, скляні двері, вітрини магазинів та кафе, для оформлення скляних перегородок у дитячих центрах та садочках. Тобто. скрізь, де необхідно, щоб наклейка красиво виглядала з обох боків.

Шляхом натискання на різні варіанти кольору на панелі ви побачите який колір вам підходить більше. Не забудьте вибрати колір поверхні (це колір вашої стіни або меблів, куди ви плануєте клеїти наклейку).

Безумовно, не завжди колір стіни або кахлю монохромний, як у палітрі. І, тим не менш, загальне відчуття як виглядатиме обране колірне рішення інтер'єрного стікера на основному фоні поверхні, Ви отримаєте.  

Нижче ви бачите наклейку Бамбук , ця наклейка належить саме до тих наклейок, колір яких можна змінювати за вашим бажанням, а також ця наклейка буде однакового кольору з обох боків вітрини, скляних дверей тощо.

наклейка на стену, стекло, мебель бамбук фото


Виберіть вид плівки для наклейки.

Перевірте, чи вибрали вид вінілової плівки. Вінілова плівка і, відповідно, наклейка з неї, може бути глянсовою та матовою. Це як з глянсовими та матовими фотографіями, приблизно така сама різниця і зі стікерами. Глянцеві наліпки на стіни мають легкий блиск, при великій цілісній поверхні навіть невеликий дзеркальний ефект. Матові вінілові стікери для інтер'єру не блищать. За замовчуванням у виборі стоїть матовий вигляд плівки, він популярніший. Крім того, при тривалому використанні він "спокійніший", природніше вписується в інтер'єр. Для оформлення свят і для наклеювання на глянцеві поверхні глянець буде також дуже доречний.

Оберіть дзеркальне зображення або звичайне.

Якщо в описі наклейки Ви бачите можливість вибору: «дзеркальне зображення або звичайне». Якщо вибрати варіант "Дзеркальне" наклейки  будуть дивитися як при відображенні в дзеркалі: в інший бік (якщо оберете «дзеркальне») або так, як зображено на картинці сайту, якщо оберете зображення наклейки «звичайне».

На малюнку нижче показана різниця між "дзеркальним" зображенням та "звичайним".

наклейка на стену девушка фотофото наклейка девушка на стену

Уточніть розмір вибраної наклейки.

По-перше, у багатьох дизайнах є можливість вибрати розмір наклейки з списку. Визначтеся, який розмір потрібен саме Вам. По-друге, не всі розміри, пропоновані в стандартному каталозі, мають такий розмір, як вони виглядають на зображенні сайту. У каталозі пропонується, як правило, один-два найбільш ходові розміри, у той час як на фотографії може бути розмір оптимального, на наш погляд, розміру для цієї наклейки. Тому якщо Ви хочете, щоб було «як на фото», накиньте розміри місця, куди збираєтеся наносити наклейку з тими розмірами, які вказані для вибору. Якщо вирішите, що пропонований на сайті розмір занадто великий або малий для Вашої поверхні, зв'яжіться з нашими співробітниками будь-яким зручним для Вас способом (через форму онлайн-зв'язку, електронну пошту або по телефонах у шапці сайту) та вкажіть бажані  розміри. Ми пропорційно зменшимо або збільшимо розмір вінілової наклейки. Ціна наклейки зміниться тільки через зміну розміру: при зменшенні –зменшиться, при збільшенні-стане вище. За доопрацювання, безпосередня зміна розмірів вибраного дизайну нашим дизайнером, Ви нічого не доплачуєте! Ця послуга на 100% безкоштовна!

Тепер, коли Ви перевірили всі деталі, ви сміливо можете натискати зображення кошика і оформляти замовлення на вінілову наклейку, що сподобалася Вам!

Тут Ви можете ознайомитись з якостями вінілових наклейок

14.09.2012
Для того, щоб результат радував Вас та Вашу сім'ю, ознайомтеся з цією статтею.
Докладніше
наклейка на шпалери та пофарбовані стіни завитки фото
19.10.2022
Нас часто запитують, чи можна клеїти інтер'єрні наклейки на стіни зі шпалерами. І якщо можна, то на всі шпалери? Чи можна клеїти наклейки на шпалери з рифленою поверхнею або наклейки не триматимуться на такій поверхні?
Докладніше
інтер'єрний стікер бамбук, наклейка інтер'єрна бамбук на стіну
22.10.2012
Іноді відвідувачі нашого інтернет-магазину запитують нас, яка різниця між стікерами та наклейками.
Докладніше