facebook
25.10.2012

Вінілові наклейки на холодильник. Навіщо?

Рано чи пізно настає момент, коли ви вперше чуєте таке поняття: наклейки на холодильник. А цей момент обов'язково настає, тому що цей спосіб декорування з кожним днем стає все популярнішим. У випадку, якщо ви чуєте про наклейки раніше, ніж бачите, виникає закономірне питання: "що це?" і: "навіщо це треба?".

Наклейка на холодильник - тренд декору холодильника

Рано чи пізно настає момент, коли ви вперше чуєте таке поняття: наклейки на холодильник. А цей момент обов'язково настає, тому що цей спосіб декорування з кожним днем стає все популярнішим. У випадку, якщо ви чуєте про наклейки раніше, ніж бачите, виникає закономірне питання: "що це?" та: "навіщо це треба?". Деякі уявляють це як подібність магнітів на холодильник. Але майже ніхто з тих хто чув про наклейки на холодильники, але не бачив їх, не уявляє як вони виглядають насправді.

наклейки на холодильник, наклейка для холодильника гламур, виниловые наклейки на холодильник

Коли на очі потрапляє фотографія  наклейки на холодильник стає зрозуміло, що це зовсім не магнітик, більше того, не залишається сумнівів, що наклейки на холодильниках - це красиво, що їх може бути величезна різноманітність, як за кольором, так і за розмірами. Але залишається нерозуміння:

  • як таку красу можна самостійно на холодильник перенести, адже це, напевно, складно
  • чи підійде наклейка за розміром на ваш домашній холодильник
  • як за цим усім доглядати, чистити: адже на кухні забруднюється все досить швидко
  • що буде з холодильником, якщо одного разу ви вирішите стікер зняти

наклейки на холодильник, наклейка на холодильник, виниловые наклейки на холодильник

Поспішаємо запевнити, що всі питання озвучені вище, вирішуються легко, що можуть підтвердити сотні власників холодильників з наклейками. Технологія перенесення зображення така, що доступна будь-кому, догляд за наклейками легкий і дозволяє використовувати миючі засоби, а при знятті наклейки з холодильника, поверхня стає такою ж, як і до нанесення наклейки: жодних пошкоджень або слідів клею на дверях холодильника не буде.

Щоб не займати багато часу в цій статті, рекомендуємо ознайомитися докладніше з тим, які вінілові наклейки у використанні.

Чим наклейки на холодильник можуть бути корисними?

Крім чисто деркоративної функції, наклейки на холодильник можуть використовуватись і з користю. Крім очевидної можливості: закрити подряпину на покритті холодильника, наклейка може мати поверхню, на якій можна писати крейдою. Можна також придбати наклейку комбіновану, яка буде вважати і можливість для письма та носити чисто декоративну функцію, як ця "птиця-секретар".

наклейки на холодильник, наклейки для холодильника, виниловые наклейки на холодильник, наклейка птица - секретарь, наклейки на холодильник для записей

 Наклейки на холодильник можуть бути виготовлені на замовлення

Ще одна перевага всіх  наклейок DesignStickers, у тому числі і наклейок на холодильники, що якщо в каталозі ви не знайшли того дизайну, про який мріялося, ви завжди можете виготовити наклейку на замовлення за своїм макетом. Що ж до розмірів, то будь-яка з наклейок може бути адаптована під необхідні вам параметри абсолютно безкоштовно (ціна зміниться лише приблизно пропорційно до зміни розміру у більший або менший бік).

наклейки на холодильник, виниловые наклейки на холодильник, на холодильник цветок, роза на холодильник наклейка

Так що справа справа за малим, вибирайте сучасний елемент декору-наклейку для холодильника з каталогу DesignStickers і тисніть на кошик поруч із вибраним дизайном. І через кілька днів, дизайнерська наклейка вже прикрашатиме Вашу кухню!