facebook
22.10.2012

Яка різниця між інтер'єрними наклейками та стікерами?

Іноді відвідувачі нашого інтернет-магазину запитують нас, яка різниця між стікерами та наклейками.

Час від часу відвідувачі нашого інтернет-магазину запитують нас про те, яка різниця між стікерами та наклейками.

Для всіх, хто знайомий з англійською мовою, питання має відпасти саме собою і тим не менш, навіть від людей, які знають точний переклад слова стікер, іноді можна почути: "Так, а яка різниця між "інтер'єрними наклейками" та "інтер'єрними стікерами"? Можливо, відмінність в якості матеріалу?"

интерьерные наклейки на стену "круги"

Щоб зняти сумніви у всіх, хто цікавиться відповіддю на це запитання, відповідаємо: різниці в цих двох поняттях немає жодної - йдеться про різні назви однієї і тієї ж продукції: & nbsp; декоративні наклейки на стіни.

Стікер (sticker) - слово запозичене з англійської мови  і дослівний переклад якого і означає - наклейка.

Просто в сучасній російській мові прижилися обидві назви продукції, і тепер виробники, зокрема, DesignStickers, згадують на своїх сайтах обидві формулювання: і інтер'єрні наклейки, і стікери для інтер'єру, щоб товар був зрозумілий, а також знайдений у пошукових системах тими, хто дізнався про цей спосіб декорування інтер'єру під будь-якою з цих назв.

Якість наклейок залежить не від назви, а від якості матеріалу, з якого наклейки виготовили. Наприклад, продукція DesignStickers виготовляється тільки з якісної європейської сировини, одного зі світових лідерів серед виробників вінілової плівки, тому інтер'єрні наклейки прикрашатимуть Ваші квартири, машини та ноутбуки довгі роки без втрати якості. Докладніше з властивостями вінілових наклейок ви можете ознайомитись за посиланням нижче.

Вінілові наклейки - всі товарні властивості тут