facebook
27.05.2013

Алфавіти російською, українською та англійською мовами для Вашої дитини!

Алфавіт російською, українською та англійською мовами від ТМ DesignStickers - це декор кімнати дитини та навчальний матеріал одночасно!

В наш час, коли багато речей в змозі виконувати кілька функцій одночасно (наприклад, мобільний телефон вже не тільки телефон, але й фотоапарат і плеєр та міні-комп'ютер, диван на ніч перетворюється на ліжко), від декору інтер'єру теж можна очікувати трохи більше, ніж просто естетичне задоволення. Особливо це стосується декору дитячої кімнати.

Одним із найвдаліших рішень "2 в 1" для оформлення інтер'єру кімнати дитини є абетка. В інтернет-магазині компанії DesignStickers можна придбати алфавіт двома мовами: українською та аглійською. Всі літери мають поруч розташованих тварин або предмети, які починаються з цієї ж літери, як власне часто і представлені алфавіти в азбуках при вивченні літер.

абетка - алфавит на украинском языке: каждая буква абетки клеится на стену отдельно

"Абетка" - алфавіту українською мовою. Ціна 410 грн.

Звичайно, зараз на ринку України є можливість придбати  алфавіт, у тому числі наклейки, та крім продукції ТМ DesignSticker. Деякі з них істотно дешевші. Чому ж варто зупинити свій вибір саме на абетках  нашої компанії?

Як говорилося на початку статті, ідеальний варіант, коли річ може виконувати дві функції одночасно: і декору, і навчання. Алфавіти ТМ DesignStickers – ідеально підходять для цієї мети. Всі елементи великі з цікавими декорами, насичені фарби. Розташовувати літери можна в будь-якому порядку та на будь-якій відстані один від одного. Термін служби алфавіту необмежений: він може провисіти на стіні чи шафах як завгодно довго. Матеріал з якого виготовлені алфавіти не впливає на перепади температури та вологості, тому, за бажання Ви можете розташовувати наклейки у ванній кімнаті.

АВС - алфавит на английском языке для изучения ребенком английского языка. Все буквы имеют яркую расцветку и клеятся на стену отдельно друг от друга.

АВС - алфавіту англійською мовою. Ціна 410 грн.

Всі алфавіти і англійською та українською мовами чудово узгоджуються між собою, тому якщо ви вирішили одночасно вчити та припустимо і літери української та літери англійської алфавіту, Ви сміливо можете розміщувати їх на стінах в одній кімнаті, вони будуть органічно доповнювати один одного.

Якщо ж Ви хочете спочатку вивчити українську абетку і тільки потім приступити до вивчення англійської мови, то Ви просто зніміть, коли вирішите, наклейки з літерами вже вивченого алфавіту і наклеїти той алфавіт, який збираєтеся вчити.

дизайнерская наклейка на стены или мебель "буквы" - прекрасное учебное пособие для составления слов и изучения алфавита

"Буквы" - наклейка для декору дитячої кімнати та складання написів на стіні. Ціна 410 грн.

В асортименті ТМ DesignStickers є ще один варіант для вивчення алфавіту - наклейка "Літери". На наш погляд, цю наклейку варто купувати, коли дитина вже вивчила літери і вже може складати прості слова. З наклейки "Літери" можна скласти ім'я дитини, батьків або скласти ім'я улюбленої іграшки. Якщо вам необхідно по 2-3 літери (у стандартному комплекті по 1 літері всіх літер алфавіту), вкажіть це в примітці до замовлення і ми реалізуємо це для Вас.

Повернутись до повного каталогу наклейок на стіни TM DesignStickers