facebook
23.10.2023

Новорічні наклейки на вікна - які бувають варіанти оформлення

У цій статті ми підготували для вас декоративні новорічні наклейки, які здивують вас та всіх оточуючих

Усі люблять свята, особливо зимові, особливо дітки.

І коли повітря стає морозним, хочеться щоб удома чекав затишок та атмосфера свята. Ми готові допомогти створити казковий зимовий декор на вікнах.

Мабуть, декорування вікон на новий рік це новорічна традиція, що склалася багатьма роками, яку ми з радістю підтримуємо. Більше того, кожен новий сезон ми намагаємось дивувати вас, створювати сучасний та яскравий новорічний декор на вікна. І завжди дуже радіємо коли отримуємо від вас зворотний зв'язок у вигляді ваших фото та відео відгуків, за це особлива подяка!

У цій статті ми підготували для вас декоративні новорічні наклейки, які здивують вас та всіх оточуючих.

Любите сніжинки і все, що пов'язано зі снігом? Тоді наші наклейки сніжинки на вікна точно вам сподобаються. Кожна сніжинка клеїться окремо, це означає, що ви можете створити свою власну снігову композицію або повторити нашу, як ви бачите на візуалізації.

Наклейки "Снежинки" 

докладніше

Наклейки "Большие снежинки"

докладніше

Універсальність наліпок на вікна в тому, що з обох боків вікна наклейка виглядатиме красиво. Коли є велике вікно, балконні двері або вітрина дуже незвичайно і по зимовому казково виглядатимуть новорічні наліпки на великі вікна. У цьому випадку чудово підійдуть «Ніжна ялинка», «Ялинкова куля», «Зимовий ліс», «Горобина». Хочемо звернути вашу увагу, якщо заявлений на сайті розмір наклейки вам не підходить, ми з радістю змінимо розмір індивідуально для вас.

наклейки на окна и витрины

Наклейки новорічні "Горобина"

докладніше

новогодние наклейки на окна

Наклейки на вітрину "Ялинкові кулі"

докладніше

новогодние наклейки на окна

Наклейка на вікно новорічна "Зимовий ліс"

докладніше

наклейки на окна новогодние

Наклейка на вікно новорічна "Ніжна ялинка"

докладніше

Якщо ви не дуже любите великий та яскравий декор на вікнах, але створити особливий настрій все одно дуже хочеться, то красиво прикрасити вікна до нового року допоможуть наші мінімалістичні наклейки "Зимове місто", "Скандинавський ліс".

наклейки на окна

Наклейки на вікна "Зимове місто"

докладніше

наклейки на окна

Наклейки на вікна "Скандинавський ліс"

докладніше

Бажаєте прикрасити вітрину до Нового Року у вигляді зимової рамки? У нашому асортименті є багато варіацій декору для вікон у вигляді рамок, ось найпопулярніші з них:

новогодние наклейки на окна

Новорічні наклейки на вікно
"Зимовий комікс"

докладніше

Наклейки на вікна та вітрини
"Великі сніжинки"

докладніше

новогодние наклейки

Новорічні наклейки на вікно
"Морозний візерунок"

докладніше

Новорічні наклейки на вікна
"Пряничний візерунок"

докладніше

Погодьтеся, складно не звернути увагу на вікна з гарним зимовим декором, особливо святковим. Наклейки на скло новорічні - це чудова ідея для створення особливого святкового декору, який не потребує великих витрат. Всі наші наліпки чудово тримаються на вікні, склі і так само легко та безслідно знімаються.

Купити новорічні наклейки на вікна – це чудове рішення для швидкого, незвичайного та стильного зимового святкового декору, як вікон у будинку так і вітрин магазину. Не забувайте, що святкові наклейки - це не просто декор, а й приємне заняття для проведення часу всією родиною.

Якщо після прочитання статті у вас виникли питання, наші менеджери з радістю проконсультують вас! Ви можете зателефонувати нам за будь-яким із номерів, вказаних нижче:

А також заходьте до нас в розділ наклейок на вікна та вітрини та ознайомтеся з повним асортиментом зимових святкових наклейок.

новорічний декор, наклейка фото, дід мороз фото
27.11.2017
Новорічний декор своїми руками за 10 хвилин! Топ ідей для прикраси дому та офісу до Нового року
Докладніше
Оформлення вітрини до Нового року фото
30.10.2023
Що ми пропонуємо для оформлення вітрини на Новий Рік? Декілька готових варіантів дизайну. Це означає, що вам не потрібно витрачатися на послуги дизайнера. Можна не ламати голову, як зробити красиво та виглядати це буде красиво.
Докладніше