facebook
01.05.2023

Як оформити кабінет математики

Якщо ви мрієте про сучасне оформлення кабінету математики згідно з НУШ, але поки не знаєте з чого почати, рекомендуємо ознайомитися з цією статтею.

Передусім хочеться відмітити, що наші наклейки ми створювали згідно концепції НУШ, з метою не просто створити наклейки які б відповідали вимогам оформлення класів НУШ, а також подобалися, мотивували та були повчальними для дітей.

Сумним сірим коридорам та стінам у школах вже не місце. Освітній простір має надихати і бути яскравим.
Незвичайний сучасний кабінет математики - це відповідальна задача для вчителя. Бо від цього залежитиме жага дітей до знань. Саме вчитель формує у дітей ставлення до предмету, а ми з радістю допоможемо нашим вчителям в цьому. Наші дизайнери намагаються створювати сучасні, цікаві та яскраві наклейки, щоб зробити процес навчання максимально цікавим та корисним!

Тому, якщо ви мрієте про сучасне оформлення кабінету математики згідно НУШ, але поки що не знаєте з чого почати, рекомендуємо Вам ознайомитися з цією статтею. Ми сподіваємося, що у цій статті відповімо на всі Ваші запитання стосовно вибору, використання і процесу поклейки наших стікерів. Обіцяємо, буде цікаво та повчально!

Пропонуємо переглянути наступні зразки оформлення кабінету математики для старшої школи


Наклейка «Математичне серце»         Наклейка «Хмаринка формул»
Детальніше                                         Детальніше


Для старших класів гарною ідеєю для оформлення класу математики буде «Математичне серце» або «Хмаринка формул».

Ці наклейки мають багато переваг, по-перше, кожен елемент та кожна формула клеються окремо один від одного, тому Ви можете створити власну композицію, не обов’язково як на нашому прикладі. По-друге, якщо стандартний колір наклейки не підходить до інтер’єру класу (колір меблів, або шпалер), то його можна без проблем змінити на будь-який інший колір з палітри. І втретє, якщо вказаний розмір композиції замалий або навпаки завеликий, то ми без проблем можемо змінити і розмір.

 
Наклейка «Математика»                      Наклейка «Число Пі»

Детальніше                                           Детальніше


Сучасний кабінет математики можна оформити за допомогою наклейок на підлогу, це виглядатиме незвичайно і однозначно зацікавить учнів.

 

Наклейка «Класики-дроби»                Наклейка «Транспортир»

Чудово, якщо на перервах діти зможуть розім’ятися, граючи в улюблену гру «Класики», не виходячи зі школи. Така наклейка як класики-дроби – не тільки розвага, а й допомога в закріплені вивченого матеріалу з математики – дробів. Цю наклейку можна клеїти практично на будь-яку підлогу, окрім пробкової. На підлозі залишаться тільки контур і цифра, так, ніби Ви малювали крейдою. Колір наклейки можна змінити на той, який підходить до інтер’єра.

Наклейка транспортир має такі ж характеристики як і класики дроби, її також можна клеїти практично на будь-яку підлогу, окрім пробкової. За бажанням, колір наклейки також можна змінити.

Але не думайте, що яскравим та математичним можна зробити тільки кабінет математики, в нас є що запропонувати навіть для сходинок в шкільних коридорах, а саме:


Наклейка «Сходинки множення»           Наклейка «Сходинки – дроби»

Ну хіба це не чудовий спосіб вивчити табличку множення або запам’ятати дроби!?
Можемо виготовити наклейку під розмір Ваших сходинок. В асортименті є також інші набори для оформлення сходинок. Завітайте в розділ «Оформлення шкіл та садочків».

В нас також є цікаві ідеї для класу математики для молодшої школи.
Для молодших учнів декор має бутим таким, щоб в першу чергу привернути увагу дитини. Це означає, що наклейки мають бути обов’язково яскравими, але без перенасичення кольорів, а процес навчання має проходити в ігровій формі. Нижче ми запропонуємо вам найпопулярніші набори для оформлення стін у кабінеті математики для молодших діток.
 

 

Наклейка «Олівці множення»            Наклейка «Склад числа»

Малечі буде цікаво розглядати та вивчати таблицю множення в кольорових олівцях або будиночках. За допомогою цих наклейок досвідченому вчителю буде легко зацікавити діток до вивчення складу числа або таблички множення.


Наклейка «Вчимо годинник»                 Наклейка «Класики-квітка»

Набори «вчимо годинник» та «класики у вигляді квітки» - це креативне оформлення кабінету математики. Окрім того, поєднуємо корисне з приємним.

Набір вчимо годинник - це цікаве рішення як обіграти звичайний годинник і навчити діток рахувати час. Для створення композиції необхідно взяти свій годинник і навколо нього за допомогою пелюсточок та листочків з нашого набору створити композицію. Нестрашно якщо ваш годинник по діаметру більший, або взагалі має іншу форму. Просто по контуру циферблату поклейте пелюсточки і він вже виконуватиме свою функцію.

Класики у вигляді квітки можна наклеїти або в класі, або якщо місця в класі обмаль, то можна наклеїти в коридорі біля класу математики. Це буде цікава гра і до 10 порахувати можна.)

 
Наклейка «Одиниці вимірювання»        Наклейка «Цифри та фігури»


  
Наклейка «Математична гусінь»     Наклейка «Табличка множення»

Особливістю наших наборів є те, що кожен елемент в наборі можна поклеїти як вам подобається. Наприклад набір «математична гусінь», в цьому наборі кожен кружечок гусенички клеїться окремо. Ви можете створити будь яку іншу форму гусенички, або зробити так щоб вона повзла в будь-яку іншу сторону, хоч вверх, хоч вниз.

Так само і в наборі «Одиниці вимірювання» кожна хмаринка клеїться окремо одна від одної.

Ми розуміємо, що оформлення кабінету математики своїми руками, а часто й тільки своїми силами задача нелегка. Тому, кожен набір для оформлення шкіл та садочків ми намагаємося створювати максимально інформативним на задану тематику. Щоб ціна виправдовувала якість. Бо для нас важливо щоб оформлення кабінету математики у школі і інших класів було не тільки сучасним, а і доступним!

Зробити кабінет математики більш сучасним та цікавим для дітей дуже легко, для цього не потрібно витрачати багато коштів на ремонти, залучати робітників і взагалі чекати невідомо скільки поки ремонт нарешті буде зроблений.

Ми пропонуємо більш простіший, економічний та цікавіший варіант для оформлення математичного кабінету НУШ.

З початку хотілося б підкреслити деякі переваги нашої продукції, відмінності, які роблять її максимально вдалим вибором саме для виховних та навчальних закладів. 

1. Мають сучасний вигляд: стильні сучасні дизайни, що відповідають вимогам сьогодення. І тому  математичні наклейки з легкістю замінять стенди в кабінет математики.

2. Висока якість. Вся продукція виготовляться тільки з якісних європейських матеріалів, маємо відповідні сертифікати якості.

3. Легкі у нанесенні. Не потрібно витрачати кошти на спеціалістів з монтажу. Можна наносити прямо на шпалери, фарбу чи меблі – ніяких додаткових матеріалів чи підготовки не потрібно.

4. Довго тримаються. Вся наша продукція має тривалий строк служби. Це важлива характеристика для приміщень, де багато дітей. Не потрібно оновлювати кожен рік. Наклейки залишатимуться яскравими та будуть надійно триматися багато років.

5. Не потребують додаткового догляду – можна притуляти стільці, мити вологою губкою, тощо.

6. Можливо зняти без пошкодження поверхні стіни чи меблів. Наклейки знімаються з більшості поверхонь (у тому числі вінілових та флізелінових шпалер). Тобто, якщо є необхідність замінити поточний декор, ви зможете зняти наклейки і отримаєте такий же клас яким він був до їх нанесення.

7. Ви можете внести зміни у макет за особистим бажанням, саме для вашого класу.  Якщо вам сподобався один з запропонованих дизайнів, але вам потрібен інший розмір чи колір, ми з легкістю зможемо замінити їх. Крім того, ми можемо персоналізувати деякі наклейки. Тобто вказати назву та номер вашого класу чи зробити щось за вашим власним побажанням.
8. Готові дизайни. Вам не треба нічого придумувати, ламати голову над дизайном. Ми вже все зробили за вас. Запропоновані нами дизайни ми пропонуємо в якості оформлення НУШ та садочків уже протягом 10 років. Усі дизайни відповідають стандартам НУШ.

Якщо Ви вже вирішили оновити дизайн кабінету математики, але ще не визначилися з наклейкою, наші менеджери з радістю допоможуть Вам у виборі.

Ще більше варіантів для оформлення кабінету НУШ Ви знайдете на нашому сайті https://www.designstickers.com.ua/shkolnaya_doska.html

Бажаємо вдалого вибору!