But-Teh 9.3 из 10 на основе 129 оценок и 129 пользовательских отзывов.

Пробная наклейка в каждой упаковке

Як оформити кабінет математики

Як оформити кабінет математики

Передусім хочеться відмітити, що наші наклейки ми створювали згідно концепції НУШ з метою не просто створити наклейки які б відповідали вимогам оформлення класів НУШ, а і перш за все подобалися, мотивували та були повчальними для дітей.

Сумним сірим коридорам та стінам у школах вже не місце. Освітній простір має надихати і бути яскравим.
Тому, якщо ви мрієте про сучасне оформлення кабінету математики згідно НУШ, але поки що не знаєте з чого почати, рекомендуємо Вам ознайомитися з цією статтею. Ми сподіваємося, що у цій статті відповімо на всі Ваші запитання стосовно вибору, використання і процесу поклейки наших стікерів. Обіцяємо, буде цікаво та повчально!


Пропонуємо переглянути наступні зразки оформлення кабінету математики для старшої школи
 

Наклейка «Математичне серце»                              Наклейка «Хмаринка формул»
                                                   

Для старших класів гарною ідеєю для оформлення кабінету математики буде «Математичне серце» або «Хмаринка формул».
Ці математичні наклейки мають багато переваг.
 По-перше, кожен елемент та кожна формула клеються окремо один від одного, тому ви можете створити власну композицію, не обов’язково як на нашому прикладі. По-друге, якщо стандартний колір наклейки не підходить до інтер’єру класу (колір меблів, або шпалер), то його можна без проблем змінити на будь-який інший колір з палітри. І в третє, якщо вказаний розмір композиції замалий або навпаки завеликий, то ми без проблем можемо змінити і розмір. Ось ще декілька ідей для оформлення кабінету математики.

 
Наклейка «Математика»                                 Наклейка «Число Пі»
                                                   
Сучасний кабінет математики можна оформити за допомогою наклейок на підлогу, це виглядатиме незвичайно і однозначно зацікавить учнів.
  

Наклейка «Класики-дроби»                             Наклейка «Транспортир»     
                                      

Чудово, якщо на перервах діти зможуть розім’ятися, граючи в улюблену гру «Класики», не виходячи зі школи. Така математична  наклейка на підлогу як класики-дроби – не тільки розвага, а й допомога в закріплені вивченого матеріалу з математики – дробів. Цю наклейку можна клеїти практично на будь-яку підлогу. Це може бути лінолеум, паркет або плитка. На підлозі залишаться тільки контур і цифри, так, ніби Ви малювали крейдою. Колір наклейки можна змінити на той, який підходить до інтер’єра.
Наклейка транспортир має такі ж характеристики як і класики дроби. За бажанням, колір наклейки також можна змінити.

Але не думайте, що яскравим та математичним можна зробити тільки кабінет математики, в нас є що запропонувати навіть для сходинок в шкільних коридорах, а саме:
  

Наклейка «Сходинки множення»
                      Наклейка «Сходинки – дроби»
                                                   
Ну хіба це не чудовий спосіб вивчити табличку множення!?
Можемо виготовити наклейку під розмір Ваших сходинок.


В нас також є цікаві ідеї для кабінету математики де учнями є молодші дітки
  
Наклейка «Олівці множення»                                   Наклейка «Склад числа»

                                                  
  
 Наклейка "Вчимо годинник"                            Наклейка "Класики-квітка"
                                                   
  
Наклейка "Одиниці вимірювання"                             Наклейка "Цифри та фігури"

                                                    

 
Наклейка "Математична гусеничка"                         Наклейка "Таблиця множення"
                                                   

Зробити кабінет математики більш сучасним та цікавим для дітей дуже легко! Для цього не потрібно витрачити багато коштів на ремонти, залучати дизайнерів або робітників і взагалі чекати невідомо скільки поки ремонт нарешті буде зроблений.

Ми пропонуємо більш простіший, економічніший та цікавіший варіант для оформлення математичного кабінету НУШ.

З початку хотілося б підкреслити деякі переваги нашої продукції, відмінності, які роблять її максимально вдалим вибором саме для виховних та навчальних закладів.

1. Мають сучасний вигляд: стильні сучасні дизайни, що відповідають вимогам сьогодення. І тому математичні наклейки з легкістю замінять стенди в кабінет математики.

2. Вся продукція дуже якісна - виготовляється тільки з якісних європейських матеріалів, маємо відповідні сертифікати якості.

3. Легка у нанесенні. Не потрібно витрачати кошти на спеціалістів з монтажу. Можна наносити прямо на шпалери, фарбу чи меблі – ніяких додаткових матеріалів чи підготовки не потрібно.

4. Тривалий строк служби. Це важлива характеристика для приміщень, де багато дітей. Не потрібно оновлювати кожен рік. Наклейки залишатимуться яскравими та будуть надійно триматися багато років.

5. Не потребують додаткового догляду – можна притуляти стільці, мити вологою губкою, тощо.

6. Можливо зняти без пошкодження поверхні стіни чи меблів. Наклейки знімаються з більшості поверхонь (у тому числі вінілових та флізелінових шпалер). Тобто, якщо є необхідність замінити поточний декор, ви зможете зняти наклейки і отримаєте такий же клас як був до їх нанесення.

7. Можемо зробити індивідульні розміри. Ви можете внести зміни у макет за особистим бажанням, саме для вашого класу.  Якщо вам сподобався один з запропонованих дизайнів, але вам потрібен інший розмір чи колір, ми з легкістю зможемо замінити їх. Крім того, ми можемо персоналізувати деякі наклейки. Тобто вказати назву та номер вашого класу, чи зробити щось за вашим власним побажанням.

Якщо Ви вже вирішили оновити дизайн кабінету математики, але ще не визначилися з наклейкою, наші менеджери з радістю допоможуть Вам у виборі.
Ви можете зателефонувати нам за будь-яким з номерів телефону
Киевстар (096) 196-70-11, МТС: (050) 230-41-07, Лайф: (073) 196-70-11


Ще більше варіантів для оформлення кабінету НУШ Ви знайдете на нашому сайті https://www.designstickers.com.ua/shkolnaya_doska.html

Бажаємо вдалого вибору!