facebook
13.04.2024

Оформлення інтер’єру за допомогою фотошпалер лісу

Останнім часом відслідковуємо активну тенденцію в оформленні інтер’єрів в стилі природи. В умовах метушливої сучасності, коли не вистачає часу зупинитися і видихнути, всі шукають спокою в своїй оселі і не тільки.

Ми намагаємось оточити себе речами, які приносять спокій та затишок. До таких речей можна віднести фотошпалери з мотивами природи, зображеннями лісу та силуетами тварин, що неквапливо наче завмерли в русі.

Перевага фотошпалер в тому, що вони зовсім не займають місця, але при цьому, можуть розширити кімнату, зробити приміщення більше та стануть акцентною рисою в вашому інтер’єрі.

При чому оформлювати можна не лише простір в оселі, але й використовувати в якості дизайну в офісних приміщеннях, в студіях йоги, оформлювати простір для різноманітних майстер-класів і т. п.

Які переваги дизайну фотошпалер в стилі ліс?

1. Здатні візуально розширювати простір. Якщо ви маєте маленьке приміщення або з недостатньою кількістю світла, то зробити його просторішим та об’ємнішим допоможуть фотошпалери Ліс.

2. Дві технології виготовлення фотошпалер в залежності від наявної поверхні. Якщо перед вами стоїть задача оновити інтер’єр без ремонту, залучення майстрів і переклеювання шпалер то вам підійдуть фотошпалери-наклейка. Ви просто їх клеїти поверх вже існуючих шпалер або на стіну покриту водоемульсійною фарбою.

Якщо ж ви плануєте робити ремонт з нуля та клеїти шпалери, тоді ми пропонуємо другий варіант – вінілові фотошпалери на флізеліновій основі, вони клеяться на клей як і звичайні шпалери. Але на відміну від фотошпалер - наклейки, ці мають текстуру. Текстура зробить обраний дизайн ще цікавішим. Дивіться статтю про текстури за посиланням на нашому сайті https://www.designstickers.com.ua/ua/novosti/textura_oboi.html

3. Фотошпалери ліс в інтер’єрі позитивно впливають на нервову систему. Всі наші дизайни фотошпалер на тему природи створені в кольорах, що не будуть перевантажувати нервову систему, даруватимуть відчуття спокою та налаштовуватимуть гарне самопочуття. Фотошпалери в спальню ліс просто створені для гарного відпочинку та релаксації!

В оселі їх також можна використовувати і в коридорі, і в вітальні, в дитячій кімнаті і навіть в кухні.

4. Можливість використання в різних локаціях. Як ми вже знаємо, використання фотошпалер не обмежується тільки оформленням інтер’єром оселі. Їх можна використовувати в будь-якому просторі де тематика природи буде доцільною. Це робить фотошпалери універсальним інструментом у створенні сучасних дизайнерських рішень в будь-якому інтер’єрі.

5. Не потребують особливого догляду. За необхідністю, фотошпалери можна протирати вологою ганчіркою змоченою у мильному розчині.

Які дизайни фотошпалери з лісом ми пропонуємо для оформлення оселі

Ми можемо запропонувати різні варіації фотошпалер на тему ліс в залежності від простору, в якому вони планують з’явитися.

Якщо ви підбираєте фотошпалери ліс у спальню і віддаєте перевагу пейзажам з зображенням тварин в лісі, або пейзажі з деревами біля води в нейтральних, пастельних відтінках, то гарним варіантом будуть фотошпалери «Казковий ліс», «Пейзаж в стилі ретро». Обидва дизайни ідеально пасуватимуть в інтер’єрі спальні, а фотошпалери дитячі «Казковий ліс» підійдуть також для оформлення кімнати дівчинки.

Фотошпалери «Казковий ліс» 

Фотошпалери «Казковий ліс»

Фотошпалери «Пейзаж у стилі ретро»

Фотошпалери «Пейзаж в стилі ретро»

Особливо стильно та загадково виглядають фотошпалери ліс у тумані в спальні. Гори та туманний ліс дарують енергетику спокою і водночас скритої сили, навіть могутності. Фотошпалери ліс у тумані перкрасно підійдуть для оформлення інтер’єру  будь-якої кімнати в вашій оселі. В нашому асортименті це позиції фотошпалери «Загадковий ліс», фотошпалери «Сосновий ліс», »Ліс у горах».

Фотошпалери «Сосновий ліс»

Фотошпалери «Сосновий ліс»

Фотошпалери «Загадковий ліс»

Фотошпалери «Загадковий ліс»

Для поціновувачів пейзажів з видами на гори нам також є що запропонувати.  
В нашому асортименті це: «Ліс і гори», «Ліс у горах», «Бежеві гори». 

Фотошпалери «Ліс у горах»

Фотошпалери «Ліс у горах»

Фотошпалери «Бежові гори» 

Фотошпалери «Бежеві гори»

Ще один останнім часом дуже популярний та стильний дизайн це фотошпалери джунглі. Завдяки яскравій палітрі кольорів з зображенням соковитого листя та екзотичних квітів фотошпалери джунглі в інтер'єрі здатні освіжити та розширити простір. В нашому асортименті є пропозиції які підійдуть для дитячої кімнати наприклад фотошпалери «Акварельні джунглі» «Вінтажні джунглі», а також стилізації які прекрасно впишуться в інтер’єр вітальні або спальні наприклад фотошпалери «Пальмове листя».

Фотошпалери «Вінтажні джунглі»

Фотошпалери «Вінтажні джунглі»

Фотошпалери «Акварельні джунглі»

Фотошпалери «Акварельні джунглі»

Як бачите, можна підібрати дизайн фотошпалер практично за будь-яким запитом на тему природи, для будь –якого простору.

Якщо у вас все ще залишаються питання відповіді на які ми не відобразили в цій статті, наші менеджери з радістю проконсультують вас та допоможуть обрати найкращий дизайн для Вас!

Бажаємо вам затишних інтер’єрів!

----------------

Кілька слів про текстури

Як виглядають фотошпалери "Ліс та Гори" у різних текстурах

Тут ви можете побачити як виглядають фотошпалери Ліс та Гори у різних текстурах. Ми наводимо укрупнене фото фрагмента, тому що вже на відстані 5 кроків разница между текстурами становится малозаметна.

Текстури з вираженим рельєфом

Текстура "Льон"

Текстура повністю матова, має виражені вертикально розташовані волокна..

фотошпалери ліс і гори текстура льон

Текстура "Шпаклівка"

Ця текстура фотошпалер  під певним кутом падіння світла має невеликий блиск.

фотошпалери ліс текстура штукатурка

Текстури зі слабовираженим рельєфом

Текстура "Пісок"

Ця текстура фотошпалер  під певним кутом падіння світла має невеликий блиск.

фотошпалери ліс текстура пісок

Текстура "Полотно"

Текстура повністю матова, має слабо виражену текстуру з переплетенням волокон у різних напрямках..

фото обої ліс текстура холст

Зверніть увагу, що текстури, що мають невеликий блиск, як будь-яка поверхня з глянцем, виглядають трохи яскравіше. І це завжди однозначний плюс. Якщо в ресторані, холі готелю, тобто там, де місця багато, а ви не живете постійно, а буваєте лише періодично, підвищену яскравість можна вважати однозначною перевагою, то в інтер'єрах квартир, де вільного простору менше, занадто яскраві фотошпалери часом втомлювати. Хоча, безумовно, це справа смаку та планованого інтер'єру.

Нагадуємо, якщо ви не можете визначитись із текстурою, ми безкоштовно надсилаємо зразки  вибраного вами дизайну в різних текстурах (ви оплачуєте лише доставку зразків до вас).

фото наклейка метелика на стелі
22.12.2015
Вінілові наклейки - простий і швидкий спосіб як закласти дірку в стелі своїми руками!
Докладніше
фото дизайн стікерс фотошпалери вінілові ліс
29.11.2017
  У чому різниця між паперовими, вініловими фотошпалерами та флізиліном? У цій статті ви знайдете докладний опис плюсів та мінусів різних типів фотошпалер.
Докладніше