`` Декор меблів своїми руками – це просто! Тепер не потрібно часто купувати нові меблі, можна просто змінити декор старих меблів.
But-Teh 9.3 из 10 на основе 129 оценок и 129 пользовательских отзывов.

Пробная наклейка в каждой упаковке

Декор меблів своїми руками. Реставрація меблів.

Реставрація меблів своїми руками.

Майже у кожного є хороші, якісні, але старі меблі, які з роками втратили свою привабливість і годяться лише для використання на дачі. Не поспішайте прощатися з такими меблями. Перетворіть її на ексклюзивну та авторську річ. Для декорування старих меблів своїми руками вам знадобляться підручні матеріали, трохи фантазії та бажання. Реставрація меблів своїми руками має кілька етапів та способів, які описані нижче.

декорування меблів своїми руками

Декор старих меблів - підготовка.

Перший етап у підготовці меблів до реставрації – зняти всю фурнітуру. Далі потрібно видалити старий шар покриття та ошкурити поверхню. Перед декоруванням меблі можна пофарбувати, краще зробити це в кілька шарів..

Декор меблів своїми руками.

Наступний етап найцікавіший - декорування меблів своїми руками. Тепер саме час підключати фантазію. Декор меблів своїми руками можна здійснити за допомогою декупажу.

Для цього вам знадобиться:

  • шпалери відповідного кольору;
  • акриловий лак;
  • клей ПВА;
  • кисточки та валик для нанесення фарби та лаку
  • папір наждачний.

декупаж столу фото

Насамперед потрібно знежирити поверхню. Після того, місце, куди плануєте наносити зображення необхідно покрити акриловою фарбою. Потім дати висохнути.

декупаж фото

За допомогою клею наносимо зображення на підготовлену поверхню. Щоб закріпити зображення – наносимо зверху лак.

декупаж столу фото

Ось що у вас вийде!

декупаж столу фото

Ще один варіант - декорування старих меблів своїми руками за допомогою шпалер. Шпалери можна прикрасити меблі як зовні, так і зсередини (наприклад, відкриті полиці). Також їх можна використовувати як декор старої шафи, столів, стільців. До речі, якщо у вас немає обрізків шпалер, можна скористатися газетами, журналами, географічними картами.

декорування меблів своїми руками фото

декор своїми руками фото

Нове життя старих меблів своїми руками.

Декор вініловими наклейками.

Усі запропоновані методи досить прості у виконанні і вимагають великих фінансових витрат. Але якщо вам не хочеться возитися з клеєм, фарбою, та й взагалі витрачати свій час на декорування меблів своїми руками, тобто ще один варіант – вінілові наклейки. Реставрація меблів своїми руками за допомогою наклейок – це дуже простий та швидкий спосіб. Досить легко відокремити наклейку від підкладки і приклеїти на поверхню.

Дизайнерськими вініловими наклейками прикрашати можна не тільки меблі. Погодьтеся, навіть найкрасивіший інтер'єр може зіпсувати старі двері або двері, які не вписуються по дизайну. Наклейка на двері допоможе це виправити швидко, недорого і, що найголовніше, ви залишитеся задоволені результатом.

наклейка на двері фото

На фото наклейка на двері "Англійська телефоннабудка".

Декор старих меблів своїми руками в дитячій кімнаті потребує особливої ​​уваги. Дитина росте, її смаки та уподобання змінюються дуже швидко. Наклейки на меблі в дитячу кімнату можна міняти так часто, як цього захочете ви чи ваша дитина. Видалити наклейки з нових або відреставрованих меблів можна без шкоди поверхні.

декор шафи своїми руками

На фото наклейка "Машинки".