facebook
28.02.2023

Фотошпалери до дитячої кімнати - Варіанти для оформлення дитячої кімнати

Підбірка фотошпалер для дитячої кімнати.

 

Фотошпалери до дитячої. Підбираємо дитячі фотошпалери до кімнати дитини

Нагадуємо, що:

  • Ціна на всі фотошпалери єдина - 360 грн/м2.
  • Виготовляємо у ваших розмірах, що позбавить вас необхідності підгонки дизайну і смуг.
  • Друкуємо тільки на вінілових шпалерах з гарячим тисненням! Це надійні фотошпалери, що миються, стійкі до механічних пошкоджень.. 
  • Надсилаємо безкоштовний зразок друку, якщо ви не можете визначитися з вибором.

Давайте подивимося,  які дитячі фотошпалери можна купити хлопчикам, які дівчаткам, а які цілком доречно будуть виглядати в дитячій кімнаті дитини будь-якої статі. 

Фотошпалери до дитячої кімнати для хлопчика.

Авіація.

фотообои для мальчика фото, фотообои авиация фото, фотообои самолеты фото, фотообои парашюты фото, фотообои в детскую комнату для мальчика фото, дизайн стикерс фотообои,

Універсальний дизайн. Він не набридне, тому що виконаний у пастельних тонах, плюс, Ритмічно повторювана картинка не привертає на себе надмірної уваги і може роками радувати око.  Підійде для дизайну кімнати дитини від народження.

Фотошпалери Космос.

фотообои космос фото, фотообои солнце и планеты фото, фотообои космос купить фото, фотообои синие фото, фотообои для мальчика космос фото, фотообои на заказ космос фото

Акцентний дизайн з навчальним ефектом.  Підходить для світлої кімнати.

Рекомендований вік 7 – 15 років.

Фотошпалери Супергерої.

фотообои супергерои фото, фотообои в комнату подростка фото, фотообои для подростка фото, фотообои для мальчика фото

Дизайн ідеально підходить  кімнату для хлопчиків-підлітків.  За рахунок того, що частина фотошпалер не містить супергероїв, а містить лише фотографію міста– досягається оптимальний баланс між активністю цього дизайну та можливістю знаходиться поруч із ним довгий час. Такі фотошпалери для хлопця-підлітка – ідеальний варіант.

Фотошпалери до кімнати дівчинки.

Фотошпалери Печворк.

фотообои печворк фото, фото фотообои для девочки, фотообои в комнату девочки розовые фото, фотообои нежные для девочки фото

Дуже ніжний дизайн ідеальний у кімнату малечі від самого народження. Велика кількість колірних фрагментів дозволяє підібрати меблі та інші елементи декору у широкій колірній гамі..

Фотошпалери квіти.

фотообои в комнату девочки цветы фото, фотообои цветы фото, фоотообои для комнаты девочки фото, фотообои розовые для девочки фото, фотообои цветы designstickers фото

Дуже красиві фотошпалери, які можуть додати світла в темну дитячу кімнату. Одночасно і ніжний та яскравий дизайн. 

fashion

фотообои для подростка девочки фото, стильные обои в комнату девочки подростка, фотообои дизайнстикерс фото, фотообои для подростка девочки купить фото

Для дівчинки підлітка вдалим вибором будуть фотошпалериFashion. Такий дизайн не прив'язаний до жодного конкретного сюжету, тому не здатний набриднути, навіть мінливій душі дівчинки-підлітка.

І, звичайно, у нас є фотошпалери в дитячу кімнату, які однаково добре виглядають і в дитячій кімнаті хлопчика, і в кімнаті дівчинки.

Універсальні фотошпалери до дитячої кімнати.

І який із сюжетів вибрати залежить тільки від ваших уподобань, смаків дитини та того, і скільки місця у вас є під втілення ваших дизайнерських задумок.

Географічна мапа.

фотобои географическая карта фото, фотообои купить карта мира, карта мира в комнату ребенка фотообои фото, фотообои карта мира с животными фото

Універсальний сюжет для будь-якого віку та статі. Прекрасно підходить не тільки в дитячу кімнату, але і в дитячі центри, що розвивають, дитячі садки. 

Зоряне небо

фото звездное небо фотообои, созвездия фотообои фото, синие фотообои в детскую, фотообои созвездия в детскую фото, designstickers фотообои фото

Хто знає, чи може зацікавившись картою зоряного неба, ваша дитина виросте новим Ілоном Маском? У будь-якому випадку, це цікавий та оригінальний дизайн.

Місто різнокольорове.

фото город фотообои, город яркий в детскую комнату фотообои фото, яркие фотообои в детскую комнату фото

Ще один варіант казкового міста у дитячу кімнату.  Також дуже добре підходить для оформлення дитячих садків та центрів. 

Ознайомтеся з усіма нашими пропозиціями фотошпалер 

Рекомендуємо ознайомитися вам з текстурами фотошпалер, на яких можна надрукувати шпалери посилання на статтю дана нижче. Також нижче ви можете побачити статтю, яка пояснює, чому ми друкуємо тільки на вінілових фотошпалерах з гарячим тисненням.

текстура фотошпалер, фотошпалери на замовлення фото
28.11.2017
Вінілові фотошпалери на замовлення. Текстура фотошпалер - що вибрати.
Докладніше
фото дизайн стікерс фотошпалери вінілові ліс
29.11.2017
  У чому різниця між паперовими, вініловими фотошпалерами та флізиліном? У цій статті ви знайдете докладний опис плюсів та мінусів різних типів фотошпалер.
Докладніше