facebook
29.03.2024

Підбираємо фотошпалери в дитячу кімнату

Сучасний та цікавий для дитини інтер’єр дитячої кімнати це не обов’язково за рахунок нового ремонту або нових меблів. Якщо ви бажаєте оновити старий інтер’єр, то дизайнерські фотошпалери від компанії DesignStickers це саме те що вам потрібно!

В цій статті ми розповімо за якими принципами підібрати фотошпалери в дитячу кімнату для хлопчиків та дівчаток. На прикладах покажемо різновиди фотошпалер за технологією виготовлення і порадимо які краще обрати.

Які переваги фотошпалер?

Перш за все хочемо звернути вашу увагу, ми пропонуємо дві технології виготовлення фотошпалер:

  • фотошпалери-наклейка з вже нанесеним клейовим шаром. Такі фотошпалери можна клеїти на вже існуючі шпалери або стіну пофарбовану водоемульсійною фарбою (такий варіант обирають коли треба швидко, без ремонтів та бруду оновити інтер’єр). Вони мають гладку поверхню (фото1)
  • вінілові фотошпалери на флізеліновій основі. Це звичайні фотошпалери, які наносяться на підготовлену під поклейку стіну (на шпаклівку), як і всі звичайні шпалери за допомогою клею для шпалер. Цей варіант варто обирати коли дитяча кімната знаходиться ще тільки на етапі ремонту, коли ще немає готового інтер’єру з меблями. Мають 4 види текстур:

Фотошпалери – наклейка (гладкі)

Фотошпалери текстура

Фотошпалери текстура «Шпаклівка»

Фотошпалери текстура «Пісок»

Фотошпалери текстура «Полотно»

Трохи про основні переваги:

  • вінілові фотошпалери можна мити (протираємо вологою ганчіркою з миючим засобом);
  • великий асортимент дизайнерських стилізацій для будь-якого інтер’єру;
  • можливість виготовити в будь-якому розмірі (але від 1м2)
  • мінімум сміття та прибирання після поклейки;
  • можливість обрати текстуру шпалер (для вінілових шпалер на флізеліновій основі);
  • екологічний та безпечний в експлуатації матеріал;
  • можна клеїти самостійно без залучення майстрів і т.д.

Підбираємо фотошпалери в дитячу для хлопчика

Рекомендуємо відштовхуватися від віку дитини.

Якщо ви обираєте фотошпалери для дитячої кімнати хлопчика від 0 до 3х років, то тут все залежить від вподобань батьків. Варто обирати дизайни не занадто яскраві, щоб не перевантажувати простір і виділити якусь конкретну зону, так би мовити зробити невеличкий акцент на одній стіні. Тоді це буде виглядати гармонійно і легко. Наприклад дизайни з тваринами в пастельних тонах типу «Зоо абетка» або «В гості до зайчиків», «Акварельний світ» в акварельній техніці ідеально впишуться в простір дитячої кімнати крихітки.

Фотошпалери до дитячої кімнати Зоо Азбука

Фотошпалери «Зоо абетка»

Фотошпалери до дитячої кімнати У гості до зайчиків

Фотошпалери «В гості до зайчиків»

Фотошпалери в дитячу хлопчику від 3х років можна підбирати виходячи з вподобань малюка, зазвичай в такому віці це машинки, динозаври, літачки та тракторці.

Фотошпалери у дитячу кімнату Діно у місті

Фотошпалери «Динозаври у місті»

Фотошпалери до кімнати хлопчика Будівництво

Фотошпалери «Будівництво»

Фотошпалери в дитячу кімнату хлопчика від 6 років найчастіше обирають враховуючи початок перших кроків у навчанні дитини. Тобто гарним вибором в кімнату хлопчика будуть шпалери наприклад з зображенням сонячної системи, дизайни з сузір’ями, географічні мапи, алфавіти і т.п.

Фотошпалери до кімнати хлопчика Географічна карта

Фотошпалери «Географічна карта»

Фотошпалери в кімнату хлопчика Абетка

Фотошпалери «Абетка»

Дитячі шпалери для хлопчика старше 12 років та підліткам варто обирати в кімнату дизайн фотошпалер з урахуванням власних вподобань дитини, але не наполягати. Обрані дизайни не мають відволікати від навчання і не перевантажувати дитину перед відпочинком. Це можуть бути як дизайни з ескізом міста Нью Йорк, або цікаві дизайни з формулами, зоряним небом (фотошпалери з космосом) чи просто цегляна стіна.

Фотошпалери до кімнати підлітка Цегляна стіна

Фотошпалери «Цегляна стіна»

Фотошпалери в кімнату підлітка Місто Нью-Йорк

Фотошпалери «Місто Нью-Йорк»

Фотошпалери в дитячу для дівчинки

Схема підбору фотошпалер в кімнату дівчинки мало чим відрізняється від кімнати хлопчика.

Дитячі шпалери для дівчаток від народження орієнтовно до 3х років можна обирати в акварельній техніці або пастельних тонах. Чудово підійде квіткова тематика (фотообої з квітами), фотошпалери з зображенням тварин, хмаринок або неба.

Фотошпалери до дитячої кімнати Небо Синє

Фотошпалери «Небо блакитне»

Фотошпалери до кімнати дівчинки Акварельний світ

Фотошпалери «Акварельний світ»

Фотошпалери до дитячої кімнати для дівчинки старше 3х років пропонуємо обирати дизайни яскравіші, наприклад різноманітні варіації з квітами, тваринами та казковими будиночками.

Фотошпалери до кімнати дівчинки Бузкові трояндочки

Фотошпалери «Бузкові троянди»

Фотошпалери до кімнати дівчинки Будиночки

Фотошпалери «Казкові будиночки»

Фотошпалери для дитячої дівчинки старше 6 років так само як і для хлопчиків рекомендуємо обирати з урахуванням першого досвіду у навчанні, але це зовсім не обов’язково. Це можуть бути ті ж самі дизайни з квітами або казковими будиночками чи різнокольоровими містами, а також абетки.

Фотошпалери до кімнати дівчинки Різнобарвне місто

Фотошпалери «Різнобарвне місто»

Фотошпалери в кімнату дівчинки

Фотошпалери «Абетка»

Фотошпалери дитячі для дівчинки - підлітка варто підбирати з урахуванням вподобань дитини. Зазвичай дизайни що найчастіше обирають для цього віку це: фотошпалери в стилі моди, різні варіації абстрактних чи об’ємних квітів, або щось мінімалістичне чи навіть романтичне типу любовного листа.

Фотошпалери в кімнату дівчинки Рожеві півонії

Фотошпалери «Рожеві півонії»

Фотошпалери до кімнати дівчинки Фешн

Фотошпалери «Fashion»

Ми всією командою на чолі з нашими дизайнерами намагаємося створювати дизайни фотошпалер в дитячу кімнату, які будуть максимально корисні, сучасні та цікаві для дитини будь-якого віку.

Якщо ви хочете спробувати оформити дитячу кімнату за допомогою фотошпалер але поки що не знаєте з чого почати або не можете визначитися з необхідним дизайном, наші менеджери вас проконсультують та допоможуть в будь-якому питанні.

Бажаємо вам гарних інтер’єрів, а діткам яскравих вражень!