facebook
28.07.2020

Розмежування потоків школярів у зв'язку з епідеміологічною ситуацією.

Як розмежувати потік школярів на практиці в новій епосі життя при коронавірусі?

Затверджено форму навчання школярів з 1 вересня 2020 року крім поділу України на зони залежно від епідеміологічної ситуації, рекомендовано розмежовувати потоки школярів усіма можливими способами: від поділу учнів на зміни, до використання різних входів (якщо такі є) для дроблення людського потоку.

Ми всі розуміємо, що реалізувати на практиці ефективне розмежування потоків у школі (якщо в школі навчається більше ста людей, хоча навіть у цьому випадку, це не легко) завдання майже нереалізоване.  

І при цьому розуміємо, що всі перевіряючі, що приходять до школи, будуть питати: «що зроблено для розмежування шкільних потоків?»

Як розмежувати шкільні потоки на практиці?/h1>

Ми пропонуємо кілька недорогих варіантів для розмежування шкільних потоків.  Наклейки на підлогу, які чудово підійдуть для розмежування шкільних потоків: «Різнокольорові ніжки», «Сліди», а також: «Шикуйся в ряд».

фото разграничение школьного потока на практике, как разграничить поток школьников фото

Наклейка на підлогу у шкільний коридор для розмежування шкільного потокуа "Сліди" 

Ви можете наклеїти сліди ніг (наклейки  «Сліди» і «Різнокольорові ніжки» відрізняються між собою тим, що в наборі або різнокольорові сліди або квіти одного кольору (будь-якого, який вам більше подобається, хоч золоті) по обидва боки шкільного коридору (наприклад, сліди червоного кольору зліва направо  вздовж лівого боку, а сліди зеленого кольору вздовж правої сторони шкільного коридору)  позначивши тим самим, хто який сторони коридору повинен триматися під час руху в який бік.

фото як розгранічити потік школярів у школі, фото оформлення шкільного коридору

Наклейки на підлогу людські сліди"Різнокольорові ніжкии"

Наклейки на підлогу надійно тримаються, підлогу в шкільному коридорі можна мити так само, як і до наклейок.

Нижче ви бачите наше відео, в якому ви можете побачити, як клеїти наклейки сліди на підлогу, а також інші наклейки на підлогу.

 

Наклейка для збереження безпечної дистанції у школі "Шикуйся в ряд".

Наклейкою «Шикуйся в ряд» можна позначити безпечну дистанцію при формуванні черги до шкільної їдальні або до кабінету медсестри. Також їм можна позначити безпечну відстань у шкільній бібліотеці.

фото наклейки для соблюдения безопасной дистанции в школе, способы соблюдения социальной дистанции фото

Наклейка для дотримання соціальної дистанції: "Шикуйся в ряд"

Також ця наклейка може використовуватися в класах молодшої школи, для того, щоб допомогти малечі вишикуватися гуськом або парами на прогулянку або в їдальню (залежно від цього, можна наклеїти наклейку по 2 кружечки поруч або тільки один за одним, у лінійку).

фото наклейки на пол в школу и детский сад для соблюдения социальной дистанции

Можливо, ці наклейки на підлогу для збереження безпечної дистанції та розмежування людського потоку  справді дещо знизять броунівський рух дітей по школі, але що наклейки робитимуть точно:  охороняти  протягом усього року від питань перевіряючих: «а що ви зробили для розмежування потоків школярів?»

Ну і на завершення статті, хочемо звернути вашу увагу ще на одну нашу позицію, яка з урахуванням COVID  стає актуальною як ніколи.

Постер нагадування про необхідність мити руки «Помий мене». 

Постер виготовлений на нетканому полотні, тобто:

  • Постер «Помий мене» не боїться води, його можна мити
  • Постер можна згортати в рулон і зберігати необхідну кількість  часу
  • Його дуже  важко, майже неможливо порвати.

фото напоминание помой руки в школу, фото оформление школы во время пандемии короновируса

Постер нагадування про необхідність мити руки "Помий мене"

Постер це не наклейка,  постер виготовлений із нетканого полотна, зверху у нього планка, на якій розміщено«вушко» для підвішування на гвіздок, наприклад.

Оскільки постер не боїться води, його сміливо можна розміщувати поруч із умивальником. Якщо постер забруднився, його можна помити з милом. При необхідності його можна забрати з собою під час переїзду до нового класу, наприклад.

Якщо у вас залишилися питання, ви завжди можете зв'язатися з нами за телефонами, вказаними на сайті інтернет-магазину, і ми радо відповімо на запитання.. 
 


 

оформлення класу англійської мови фото, оформлення кабінету англійської фото
18.07.2022
Як оформити кабінет англійської мови власноруч? Зробіть приміщення більш «живим» та наповненим!
Докладніше
куточок настрою в клас фото
23.07.2022
НУШ (нова українська школа), це безумовно виклик часу. І батьки і вчителя розуміють, що не може школа у 21 сторіччі бути такою ж самою, як і у минулому.
Докладніше