But-Teh 9.3 из 10 на основе 129 оценок и 129 пользовательских отзывов.

Пробная наклейка в каждой упаковке

Концепція НУШ. Оформляємо клас у відповідності до стандартів нової української школи.

Концепція НУШ. Оформляємо клас у відповідності до стандартів нової української школи.

Сучасна школа має новий виклик – реформа освіти. Концепція нової української школи передбачає чимало змін: запровадження навчальних центрів, нові меблі, тощо. Сюди входить і створення friendly-простору, а також вплив на навчання та розвиток творчості дітей, через дидактичні матеріали.

Компанія DesignStickers допоможе у вирішенні деяких з цих вимог за допомогою вінілових наклейок для інтер’єру.

У своєму асортименті ми маємо позиції, якими можна повністю наповнити інтер’єр навчальних центрів і навіть створити дружній простір всередині закладу.

З початку хочемо підкреслити деякі переваги нашої продукції, відзнаки, які роблять її максимально вдалим вибором саме для виховних та навчальних закладів.
 

  1. Має сучасний вигляд: стильні сучасні дизайни, що відповідають вимогам сьогодення.
  2. Вся продукція виготовляться тільки з якісних європейських матеріалів.
  3. Легка у нанесенні. Не потрібно витрачати кошти на спеціалістів з монтажу. Наноситься прямо на шпалери, фарбу чи меблі – ніяких додаткових матеріалів чи підготовки не потрібно.
  4. Вся наша продукція має тривалий строк служби. Це важлива характеристика для приміщень, де багато дітей. Не потрібно оновлювати кожен рік. Наклейки залишатимуться яскравими та будуть надійно триматися багато років.
  5. Не потребують додаткового догляду – можна притуляти стільці, мити вологою губкою, тощо.
  6. Можливо зняти без пошкодження поверхні стіни чи меблів. Наклейки знімаються з більшості поверхонь (у тому числі вінілових та флізелінових шпалер). Тобто, якщо є необхідність замінити поточний декор, ви зможете зняти наклейки та  отримати такий же клас як був до їх нанесення.
  7. Ви можете внести зміни у макет за особистим бажання, саме для вашого класу.  Якщо вам сподобався один з запропонованих дизайнів, але вам потрібен інший розмір чи колір, ми з легкістю зможемо замінити їх. Крім того, ми можемо персоналізувати деякі наклейки. Тобто вказати назву та номер вашого класу чи зробити щось за вашим власним побажанням.

 

Рекомендуємо переглянути такі наклейки для оформлення дитячих садочків та шкіл:

1. Наклейка "Фото-дерево" 

За допомогою наклейки фото-дерево можна не тільки гарно прикрасити стіни в класі, а й зробити класний куточок з фотографіями учнів. А якщо в вашому класі учнів більше, ніж кружечків у стандартному комплекті наклейки, ми виготовимо додаткові кружечки, щоб вмістити фотографії всіх учнів. Наклейка має 2 розміри.

так виглядає наклейка фотодерево, наклейка фото-дерево фото, як оформити класний куточок фото, концепція нуш фото

Наклейка "Фото-дерево" 

 

2. Багаторазова розмальовка - наклейка  (тут можна ознайомитись з повним асортиментом багаторазових розмальовок)

Такими наклейками для розфарбування можна оформити навчальний центр творчості. Розфарбовуйте її звичайними фломастерами. А те що вже розмалювали, легко змивається за допомогою вологої губки і можна розфарбовувати знову. Немає обмежень у використанні.

так виглядає багаторазова наклейка-розмальовка, наклейка в клас фото, як оформити класний куточок фото

Багаторазова розмальовка-наклейка "Весела абетка"

 

3. Наклейка "Правила класу"

Ми вкажемо назву вашого класу. 1-а, 3-е чи навіть якщо у ваш клас називається "Зайченятко".

Плакат "Правила класу" на липкій основі. Виготовлений із вініла: можна мити, неможливо порвати. Є варіант українською, російською та англійською. Можна змінити "правила класу" на "правила групи" і т.д.(ціна не зміниться). Можна виготовити наклейку "без фона" (виглядає, як малюнок на стіні) - ціна такого варіанту 390 грн. 

так виглядає наклейка правила класу фото, наклейка в клас фото, як оформити класний куточок фото, концепція нуш фото

Наклейка "Правила класу"

4. Постер "Помий руки".

Якщо в вашому класі є умивальник, ви можете розмістити біля нього постер, який нагадає діткам про необхідність мити руки. Наші постери нагадають про це в легкій формі, граючи. Є варіант унісекс, а також для хлопчиків та дівчаток окремо.

так виглядає постер помий руки, постери в клас фото, помий руки фото, як оформити клас фото, як оформити школу фото

Постер "Помий руки"

Постери виготовлені з нетканого полотна та не мають обмежень у використанні. Вони легко миються (навіть якщо помістити їх під проточну воду), та їх майже неможливо розірвати. Постери залишаться такими ж яскравими і гарними до 12 класу включно. А ще цікаво, що постери дуже легко вішати, бо вони мають пластмасову планку зі спеціальним отвором для гвіздочка.

5. Також у нашому асортименті є алфавіти українською, англійською та російською мовами, цифри та фігури з написами (написи також можуть бути українською, російською чи англійською, на ваш вибір).

так виглядає наклейка абетка, абетка в клас фото, український алфавіт фото, як оформити клас фото, як оформити школу фото, концепція нуш фото

Наклейка "Абетка"

так виглядає наклейка букіи та цифри, букви та цифри в клас фото, фігури в клас фото, концепція нуш фото, як оформити клас фото, як оформити школу фото

Наклейка "Цифри і фігури"

 

6. Наша "Сонячна система" допоможе легко вивчити назви планет Сонячної системи (вже не кажучи про те, що ця наклейка стане незвичайною  та найяскравішою прикрасою шкільного коридору чи їдальні (а назви планет  також можуть бути українською, англійською чи російською мовами).

так виглядає наклейка сонячна система, як оформити клас фото, сонячна система в клас фото, планети в клас фото, концепція нуш фото

Наклейка "Сонячна система"

7.Спеціальні пропозиції для оформлення класу і школи: 

Як найлегше вивчити та запам’ятати таблицю множення,  допоможе наклейка, яку можна розмістити на підйомі сходів (нагадаємо, якщо вам потрібні інші розміри наклейки, ми виготовимо такі розміри, як вам потрібно).

так виглядає наклейка таблиця множення на сходинках в школі, таблиця множення в клас фото, таблиця множення фото, як оформити клас фото, як оформити школу фото

Наклейка "Таблиця множення"

 

8. Транспортир – цікава ідея для вивчення кутів (його можна вибрати будь-якого кольору, який вам потрібен, не обов’язково чорного).

Так виглядає наклейка транспортир в класі, транспортир в клас фото, наклейка в клас фото, як оформити клас фото, математичні фігури в клас фото, як цікаво оформити клас фото

Наклейка "Транспортир"

 

Переглянути більше наклейок для оформлення класів можна на нашому сайті у розділі оформлення шкіл та дитячих садочків.

www.designstickers.com.ua