facebook
02.04.2013

Декор для стін DesignStickers інтер'єрів наших клієнтів

На нашому сайті вся продукція має дуже гарний вигляд. Настільки красиво, що деякі з потенційних клієнтів цікавляться: «Такі ж у наклейок та картин яскраві фарби, як на Вашому сайті? "

У нашому інтернет-магазині вся продукція має дуже гарний вигляд. Настільки красиво, що деякі з потенційних клієнтів цікавляться: »Такі ж у наклейок та картин яскраві фарби, як на Вашому сайті? Чи виглядає продукція DesignStickers якісно під час найближчого розгляду?»

Ми завжди відповідаємо на це: «Так, всі наклейки для стін і картини виглядають наживо так само, як на нашому сайті: якість чудова і насичені кольори,  апетитні».  Так воно і є насправді і підтвердження тому – повторні замовлення наших клієнтів. 

наклейки на стіни, декор на стіни, фотографії наклейок, декор стін, інтер'єрні наклейки

І, звичайно, ми розуміємо, що хочеться побачити,  як виглядає та чи інша продукція  до покупки. Тому ми так радіємо і так вдячні клієнтам, які надсилають фотографії своїх інтер'єрів із наклейками (а тепер і з дитячими картинками виконаними на полотні)  DesignStickers.  На жаль, це відбувається не часто, і більшу частину відгуків ми отримуємо з періодичного  вибіркового моніторингу наших клієнтів, коли дізнаємося, що  результатом покупці задоволені.

А нам так хочеться подивитися на результати, порадіти разом із Вами та, що таїти, показати, що виходить іншим і на нашому сайті та в соціальних мережах!

Дуже сподіваємося, що зі збільшенням кількості смартфонів у громадян нашої країни, а також у зв'язку з повсюдним поширенням вайфаю, ми отримуватимемо все більше фото з наклейками DesignStickers в інтер'єрі!

Поки що в цій статті Ви можете бачити деякі з фотографій клієнтів, які вже є у нас. Всім хто надсилає фотографії велике людське спасибі та низький уклін від усіх співробітників нашої компанії! З нетерпінням чекаємо на нові фотографії!