facebook
14.09.2015

Морські наклейки на стіні в дитячі. Наклейки у морському стилі.

В асортименті ТМ DesignStickers є різні види наклейок на морську тематику, які дозволять вам оформити інтер'єр у морському стилі.

                

Морские наклейки на стену в детскую.

Якщо раптом ви вирішили змінити декор кімнати і зупинили свій вибір на морському стилі TM DesignStickers допоможе вам у цьому.
Трохи нижче буде наведено приклади вінілових наклейок, які зможуть доповнити ваш інтер'єр:

Наклейка «Маяк»

Прекрасна барвиста наклейка. Її колір можна змінити на будь-який, який захочеться. Так само можна зробити і з наклейками «Кіт-дайвер» та «Рибки».

Детальніше про наклейку "Кіт-дайвер">>

Сам «Маяк»:

Детальніше про наклейку "Маяк">>

«Маяк» чудово поєднується з наклейкою «Човники». Вони добре доповнюють один одного. Існує готовий набір із цих наклейок під«Маяк та човники». Придбати такий набір буде дешевшим і вигіднішим, ніж окремо.
 

Детальніше про наклейку "Маяк та човники">>

Крім звичайних корабликів, цей набір входить ім'я. Ви можете написати ім'я своєї дитини або його пестливу форму, на ваш розсуд.

Ростомір « Кит»

Дуже корисним і функціональним доповненням кімнати в морському стилі стане ростомір. «Кит». Це одночасно і симпатичний елемент декору та гарний помічник у господарстві.
Волны, рыбки и чайки так же входят в набор.

Докладніше про ростомір "Кит">>

Наклейка «Морський алфавіт»

Всі елементи з набору клеяться окремо, що дозволяє наклеїти їх унікально та незвично. Набір вміщує не лише алфавіт, а ще й різноманітні елементи на морську тематику, наприклад: рятувальні кола, якорі, чарівні морські жителі.

Детальніше про алфавіт "Морский">>

Дитячий ростомір на планці «Маяк»

Прекрасним доповненням до морського алфавіту стане ростомір. «Маяк».Вони дуже підходять один одному.
На ростомірі можна замовити ім'я свого малюка, а можна обійтися без нього. Від цього рішення залежить ціна наклейки.
 

Докладніше про ростомір на планці "Маяк">>

В арсеналі TM DesignStickers є ще кілька наклейок, які добре доповнять морський дизайн. Наклейка, з великою кількістю морських мешканців: черепахою, китом, крабом під назвою «Глибоке синє море».

Детальніше про наклейку"Глибоке синє море">>

Відмінним варіантом для ванної кімнати також стануть наклейки «різнокольорові рибки» и «риби-улибаки». Вони зроблять атмосферу ванної кімнати приємнішою.

Такі наклейки будуть виглядати дуже доречно та елегантно.

Чи можна наклеїти наклейку на стіну у ванній кімнаті?

Безперечно. Ці наклейки створені спеціально для ванної кімнати, вони в міру вологостійкі, потрапляння пари або води не зіпсує їх яскравості та привабливості. Ці наклейки можна розмістити на будь-якій поверхні, на кахлі або на дзеркалі – вирішувати лише Вам.