facebook
21.01.2016

Як зміна кольору наклейки на сприйняття. Дивись фото!

Вам важко уявити як та сама наклейка буде виглядати в різних інтер'єрах або кольорах? Ця стаття допоможе побачити деякі наклейки з іншого боку.

Ми регулярно ведемо просвітницьку роботу серед наших потенційних та існуючих клієнтів з поясненням, що наклейки на стіну ТМ DesignStickers власне універсальні. Ті самі наклейки  можна клеїти і на фарбу, і на шпалери, і на меблі, і на кахель, і на дзеркала.
І з кожним роком ми бачимо як кількість людей, які клеять наклейки не тільки так як показано у нас на сайті зростає.  Наприклад, останнім часом все більше клієнтів купують наклейки для ремонту натяжної стелі. У статті, на яку ми щойно привели посилання, можете прочитати про те, що вінілові наклейки - ідеальний. швидкий спосіб відремонтувати натяжну стелю своїми руками.

Сьогодні ж ми хочемо показати вам добірку фотографій, які наочно покажуть як одні й ті самі наклейки можуть по-різному виглядати в різних інтер'єрах та/або кольорах. Сподіваємося, що комусь із вас ця стаття допоможе поглянути на деякі наклейки під новим кутом зору.

 

 Наклейки ТМ DesignStickers: різні рішення у фото.


Нижче ви бачите наклейку "Панда". Так, наклейку з розділу наклейки на холодильники.  Ви могли подумати, що ось так ця ж наклейка може виглядати і на меблів, ставши справжньою родзинкою кімнати? Тепер найпростіша шафа виглядає як дорогий арт-об'єкт.

фото наклейки на холодильник панда  фото наклейки на холодильник панда  фото наклейка на шафу пандафото наклейка на шкаф панда

Наклейка "Панда"
Колір на вибір.
Розмір: 60х160см и 60х190 см.
Ціна: от 445 грн.

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тепер підберемо варіант наклейки дерево у різних кольорах. Наприклад візьмемо наклейку "Квітуче дерево". Ось так одна і та сама наклейка виглядає в різних випадках.

фото наклейка на стіну дерево квітучефото наклейка на стену дерево цветущее фото наклейка на стіну квітуче дерево чорне з червонимфото наклейка на стену цветущее дерево черное с красным
   

фото наклейка дерево з червоними квітами

фото дерево наклейка у жовтих та коричневих кольорах

Наклейка "Квітуче дерево"
Розмір: 90х100см (можна замовити великий розмір)
фото наклейка дерево с красными цветамиЦіна: 525 грн.фото дерево наклейка в желтых и коричневых цветах

І на закуску варіанти забарвлення для наклейки "Кульбабка".  Особливо несподівано виглядає червоний кульбаба з розташуванням від полиці на другому фото. Начебто та сама наклейка, що і в білому кольорі, а наскільки зухвало і молодіжно виглядає. Ось що робить колір.

фото наклейка кульбаба зеленафото наклейка одуванчик зеленый фото наклейка кульбаба червонийфото наклейка одуванчик красный
Також подивіться як наклейка в тому самому білому кольорі виглядає на різних варіантах забарвлення стіни.

фото наклейка кульбаба білафото наклейка одуванчик белый

фото наклейка кульбаба біла на блакитномуфото наклейка одуванчик белый на голубом

Наклейка "Кульбаба"
Розмір: 50х120см (можна замовити великий розмір)
Ціна: 355 грн.

Дуже сподіваємось, що наша добірка вас надихнула і ви зможете купити наклейки ідеально підходять під ваш інтер'єр! Вдалого вибору!
фото дошка наклейка для крейди будинок
17.08.2015
Сучасні метаморфози грифельної дошки. Дошки наклейки, які дозволяють заощадити місце та прикрашають інтер'єр. Фотографії клієнтів допомагають побачити як це красиво!
Докладніше
фото сучасний декор дитячої
29.06.2022
Створіть сучасну дитячу кімнату для вашої дитини за допомогою нехитрих прийомів.
Докладніше