facebook
29.03.2013

Нові ідеї для дитячої кімнати з DesignStickers!

Дорогі відвідувачі нашого магазину! Ми розширюємо можливості декору для стін у дитячій кімнаті. Тепер ми пропонуємо не лише інтер'єрні наклейки, а й картини, виконані на полотні.

Дорогі відвідувачі нашого магазину! Ми розширюємо можливості декору для стін у дитячій кімнаті. Тепер ми пропонуємо не лише інтер'єрні наклейки, а й картини, виконані на полотні.

Готове рішення декору для стін - набори картинок для дитячої.

Ми чудово знаємо, що найскладніше в дизайні інтер'єру. - реалізувати задум на 100%, довести ідею до гармонійного результату, який подобатиметься всій сім'ї протягом тривалого часу.  Саме тому ТМ DesignStickers пропонує не просто дитячі картинки, а закінчені рішення: набори з трьох - чотирьох картин і комплектної наклейки на стіну, яка стане тією самою "родзинкою", яка перетворює ідею декору стіни з цікавої на приголомшливу.

У картці товару до кожного набору картинок для дитячої кімнати пропонуються варіанти розташування картин на стіні. Це дає можливість краще зрозуміти, скільки дитячих картин буде оптимально виглядати в інтер'єрі дитячої кімнати у Вашій квартирі.

 

Зараз асортимент картинок дозволяє прикрасити стіну і в кімнаті хлопчика, і в кімнаті дівчинки і в кімнаті немовляти, яке тільки недавно з'явилося на світ.

Якщо для декору стіни потрібна лише одна картина

Незважаючи на існування серій, нічого не зобов'язує купувати картини серії. Можна придбати як одну картину, так і одну картинку плюс наклейки. Все, що необхідно – проставити галочки поруч із тими картинами та/або наклейкою з набору, яку хочете купити.

Характеристики картин та упаковка

Усі картини виконані на полотні. Розмір усіх картинок однаковий – 22х22х2 см. Спосіб оформлення – галерейна натяжка (картини натягнуті на підрамник заввишки 2 см). Такий спосіб оформлення дуже зручний, тому що не вимагає додаткових витрат на покупку рами. Картини мають ззаду вушко-петельку для розміщення на стіні. Кожна картинка упаковується в індивідуальну коробку.

Термін виготовлення картин

Ми беремо на виготовлення картин такий самий термін, як і для наклейок на стіни – три дні. Не пізніше ніж через три дні замовлення буде надіслано за вказаною Вами адресою.

Приємних покупок!