facebook
13.03.2015

Новий розділ на сайті: "Наклейки на двері".

Тепер у нас є наклейки спеціально розроблені на дверях. Ви можете повністю змінити зовнішній вигляд дверей або просто додати їй колірні акценти з наклейками ТМ DesignStickers

Новий розділ в інтернет-магазині: "Наклейки на двері"

Наші дизайнери розробили спеціальний асортимент для дверей. Всі наклейки ТМ DesignStickers виготовлені з вінілу, тому їх можна клеїти і на стіни, і на шибки, і на двері. Але є сюжети для декоративних наклейок, які просто напрошуються на двері!

Наприклад, ретро-діва, яка завдяки вінілової наклейці виявляється у вашому дверному отворі.

наклейки на двери фото

або бешкетний Гарлфірд виглядає з-за дверної рами.

наклейки на двери фото, наклейки на двери в детскую фото

 

Моделюйте інтер'єр із наклейками ТМ DesignStickers. Пам'ятайте, що вінілові наклейки можна клеїти на всі види дверей: міжкімнатні з мдф, дсп, скла, двері у ванну з боку ванної (т.к. вінілові наклейки і не бояться перепадів температури, освітленості, вологості).

Весь вибір наклейок на двері та наклейок на шафу-купе.

Вініловими декоративними наклейками на двері можна замаскувати недолік дверного покриття.

Діти помалювали фломастерами двері? Кіт залишив сліди пазурів? Чи при виносі дивана випадково зробили вм'ятину у двері? Відреставруйте двері вініловими наклейками. Ви отримаєте не просто відреставруєте двері своїми руками недорого (щодо повноцінної реставрації) та швидко. Ви перетворите двері на справжній арт-об'єкт!

 

І пам'ятайте, що найголовніше, вінілові наклейки ТМ DesignStickers можна клеїти на всі види твердих поверхонь (крім побілки та штукатурки) "які беруться" верхнім шаром), тому якщо ви хочете розмістити "Гарфілда" на холодильник, а "Чарлі Чапліна" на пофарбованій стіні, ви можете зробити це! Вдалого вибору!

наклейка на шафу фото, вінілова наклейка на меблі фото
31.10.2012
Мода на інтер'єрні наклейки прийшла із Європи. Однак далеко не всі знають, що наклейки з вінілу можна розташовувати не тільки на стінах, а й на корпусних меблях, а також побутовій техніці. Тому всі дизайни вказані нижче можна уявити собі на улюбленій шафі, яка потребує оновлення. Також можна купити простішу дзеркальну шафу і замінити піскоструминний красивою декоративною наклейкою на свій вибір. Зовнішній вигляд шафи не програє, а ціна такого декору буде набагато нижчою.
Докладніше
фото дерево з квітами наклейки
21.01.2016
Вам важко уявити як та сама наклейка буде виглядати в різних інтер'єрах або кольорах? Ця стаття допоможе побачити деякі наклейки з іншого боку.
Докладніше