`` Новий розділ на сайті: "Наклейки на двері". Стаття.
But-Teh 9.3 из 10 на основе 129 оценок и 129 пользовательских отзывов.

Пробная наклейка в каждой упаковке

Новий розділ на сайті: "Наклейки на двері". Стаття

Новий розділ в інтернет-магазині: "Наклейки на двері"

Наші дизайнери розробили спеціальний асортимент для дверей. Всі наклейки ТМ DesignStickers виготовлені з вінілу, тому їх можна клеїти і на стіни, і на шибки, і на двері. Але є сюжети для декоративних наклейок, які просто напрошуються на двері!

Наприклад, ретро-діва, яка завдяки вінілової наклейці виявляється у вашому дверному отворі.

гарбо, ретро-діва фото наклейка на двері

або бешкетний Гарлфірд виглядає з-за дверної рами.

кіт гарфілд наклейка на двері фото

 

Моделюйте інтер'єр із наклейками ТМ DesignStickers. Пам'ятайте, що вінілові наклейки можна клеїти на всі види дверей: міжкімнатні з мдф, дсп, скла, двері у ванну з боку ванної (т.к. вінілові наклейки і не бояться перепадів температури, освітленості, вологості).

Весь вибір наклейок на двері та наклейок на шафу-купе.

Вініловими декоративними наклейками на двері можна замаскувати недолік дверного покриття.

Діти помалювали фломастерами двері? Кіт залишив сліди пазурів? Чи при виносі дивана випадково зробили вм'ятину у двері? Відреставруйте двері вініловими наклейками. Ви отримаєте не просто відреставруєте двері своїми руками недорого (щодо повноцінної реставрації) та швидко. Ви перетворите двері на справжній арт-об'єкт!

 

І пам'ятайте, що найголовніше, вінілові наклейки ТМ DesignStickers можна клеїти на всі види твердих поверхонь (крім побілки та штукатурки) "які беруться" верхнім шаром), тому якщо ви хочете розмістити "Гарфілда" на холодильник, а "Чарлі Чапліна" на пофарбованій стіні, ви можете зробити це! Вдалого вибору!