facebook
16.10.2012

 "Осінній дизайн -2022" за допомогою інтер'єрних наклейок DesignStickers

За вікном осінь, сезон пікніків і дач добіг кінця - ми стали рідше бувати на вулиці і частіше вдома. І як часто буває в таких випадках, ми починаємо помічати те, на що влітку у нас не вистачало часу та бажання: адже влітку вдома ми тільки ночували, а жили повним життям на дачах, у парках відпочинку та на шашликах.

За вікном осінь,  сезон пікніків і дач добіг кінця - ми стали рідше бувати на вулиці і частіше вдома. І як часто буває в таких випадках, ми починаємо помічати те, на що влітку у нас не вистачало часу й бажання: адже влітку вдома ми тільки ночували, а жили життям на дачах, у парках відпочинку та на шашликах.

А помічаємо ми, що хочеться змін. Що дизайн квартири трохи набрид. А що і як змінити так, щоб не опинитися до нового року у стані незакінченого ремонту – знає не багато.

Пропонуємо Вам чудову ідею: актуальний осінній декор кімнати за допомогою наклейок на стіни DesignStickers.

На внесення всіх змін Вам знадобиться не більше години часу, а результат радуватиме Вас кілька років (якщо звичайно, Вам не захочеться зняти їх, щоб зробити "весняний декор"  у квітні)

інтер'єрна наклейка - дерево осіннє з птахами DesignStickers

Варіант осіннього дизайну кімнати №1 - дерево с птицами , Вы видите фотографию его выше

Осіннє оформлення інтер'єру№2 - падаюче листя . Ви можете розташувати листя в будь-якому порядку, тому що вони наклеюються окремо кожен. Більше того, якщо в інтер'єр вашої квартири краще впишуться інші відтінки осені, наша компанія виготовить вінілову наклейку інших відтінків..

інтер'єрні наклейки на стіни "падаюче листя"

Доповніть оформлення стін птахами. Наприклад, у птахах, що летять, з цієї фотографії, явно відчувається осінь:

інтер'єрна наклейка "летячі пташки" DesignStickers

Як бачите, зробити актуальний осінній дизайн квартири, неважко і зовсім недорого. 

Прикрашайте свої будинки легко, оригінально, модно з інтер'єрними наклейками DesignStickers!