facebook
04.02.2013

Декор дитячої кімнати за допомогою наклейок-дощок для малювання крейдою

Дозвольте дитині малювати на стінах, завдяки наклейці-дошка для малювання крейдою..

 

Оригинальный декор наклейками для мела

                                                                                                                                     

 

 

Декор дитячої кімнати може бути дуже різним, у тому числі не зовсім звичайним. Наприклад, за допомогою дошки для крейди.

Ставши власником наклейки «Сімейна» TM DesignSticers

 

 

Наклейка «Сімейна».  Размер: 50 см х 160 см.

 

Ви можете розділити її на кілька частин за допомогою ножиць та модернізувати дитячий столик, доповнивши його цікавою функцією. – можливістю на ньому малювати

 

 

 

 

 І ще варіанти декору з дошкою для малювання крейдою:

  • частина наклейки, що залишилася від переробки «Сімейна» Ви можете витратити на незвичайну дошку для записів або під шкільний розклад старшій дитині:

 

 

  • Якщо подивитися на фотографію нижче уважно, то Ви побачите, що підставка під канцтовари обклеєна плівкою для малювання крейдою.

Якщо Ви зможете викроїти невеликий шматочок і для своїх потреб, після всіх змін у дитячій, то можна втілити Ось таку ідею, тільки на кухні з ємностями для сипких (макаронів, круп, цукру):

Якщо подивитися на цю фотографію уважно, Ви побачите, що підставка під канцтовари обклеєна також плівкою для малювання крейдою.

Якщо Ви зможете викроїти невеликий шматочок і для своїх потреб, після всіх змін у дитячій, то можна втілити Ось таку ідею, тільки на кухні з ємностями для сипких (макаронів, круп, цукру):

.

 

 

  • Наклейку «Сімейна» Ви можете використовувати і по-іншому: обклеїти двері на кухню та поверхню для малювання отримають і дітлахи, які із задоволенням будуть проводити час на кухні за малюванням, не заважаючи батькам займатися приготуванням, але й Ви завжди зможете записати список продуктів для покупки, номер телефону або записку домочадцям великим шрифтом:

 

 

 

Як бачите з такою наклейкою варіантів декору дитячої і не тільки більш ніж достатньо. Пропонуємо ще пару фотографій для стимулювання творчих пошуків в оформленні дитячої кімнати:

Заходьте до розділу "Наклейки шкільні дошки" та вибирайте варіанти для декору вашої квартири!

 
 

наклейка-дошка для малювання крейдоюДозвольте малюкові малювати на стінах, завдяки наклейки-дошки для малювання крейдою..