facebook
21.06.2016

Надаємо індивідуальність дитячих меблів від Ікеа за допомогою наклейок.

Вінілові наклейки здатні доповнити дитячі меблі. Особливо, якщо це сучасні меблі шведської компанії Ікеа. Дізнайтесь більше про покращення зовнішнього вигляду дитячих меблів у нашій статті!

Надаємо індивідуальність дитячих меблів від Ікеа.

 

Кожен з моменту появи на світ своєї дитини намагається створити для нього власний красивий, захоплюючий, пізнавальний і, що не менш важливо, комфортний світ. Веселі й барвисті герої казок, які оточують дитину від народження, допоможуть йому спочатку навчитися розрізняти кольори, трохи пізніше розвинуть фантазію, яку він виявлятиме, вигадуючи різні захоплюючі історії, а незабаром допоможуть навчитися рахувати та писати. Один із варіантів оформлення дитячої спальні –вінілові наклейки з яскравими дитячими сюжетами.

Декорування дитячих меблів Ікеа наклейками.

Ікеа – компанія, що має шведське коріння, відома усьому світу своїм стильним дизайном предметів меблів та елементів інтер'єру. Але хтось може порахувати гарні, практичні шафки, ліжечка, стелажі для дитячих спалень нудними. Наклейки на меблі здатні прикрасити будь-які меблі, індивідуалізувати її та підкреслити характер вашої дитини. Наклейки на меблі дуже прості у використанні: просто погляньте на вигляд цього чудового комплекту СТУВА від шведської компанії Ікеа.

фото оформлении детской мебели икеа наклейками клумба

Наклейка в дитячу "Клумба".

Для початку виберіть гарний малюнок і наклейте картинку на шафку. Композиція складається з кількох зображень, змінюючи положення яких, ви зможете змінити та індивідуалізувати ваш кінцевий малюнок. Тобто абсолютно кожна композиція буде неповторною.

фото оформлении детской мебели икеа наклейками прятки

Дитяча наклейка "Хованки".

 

Практичність меблів від Ікеа у дитячій кімнаті.

Дитячі меблі від компанії Ікеа відрізняються не тільки стильним дизайном, але й величезною функціональністю. Наклейки в дитячу спальню допоможуть Вам змінити меблевий гарнітур не тільки у зв'язку зі зростанням дитини, але і з її розвитком, тому що якісь вінілові наклейки з нашої колекції обов'язково припадуть до смаку Вашій дитині і Вам.

фото оформлении детской мебели икеа набором наклейклеек феи и цветы

Набір наклейок "Феї та квіти".

У нашому асортименті існують наклейки для дітей будь-якого віку – від немовлят до підлітків, кожен знайде собі щось цікаве. Роблячи обстановку в кімнаті малюка, залежно від його віку, ви можете легко змінювати інтер'єр дитячої, не вдаючись до дорогого ремонту. І це не завдасть Вам жодних незручностей..

 

Прикраса наклейками не тільки меблів Ікеа.

Чудові малюнки, що самоклеяться, можна використовувати не тільки для декору меблів. Ви можете виділити ними ігрову зону у дитячій кімнаті. Ще один варіант - розмістити забавних персонажів над ліжечком малюка, щоб він засинав і прокидався, дивлячись на яскраві картинки. На цій фотографії ви можете побачити, як вінілові наклейки на стіну можуть перетворити кімнату, завдяки своїм яскравим фарбам та забавному дитячому сюжету.

фото оформлении детской мебели икеа наклейками солнечный город

Наклейка в дитячу "сонячне місто".

Оформлення дитячого садка - дитячих груп, роздягальень, шафок, теж можна чудово виконати за допомогою наклейок з веселими дитячими малюнками, не витративши при цьому багато засобів, часу та сил.

Відчуйте себе справжнім дизайнером, використовуючи наші наклейки: виберіть сюжети та картинки, враховуючи інтереси дитини, та наклейте зображення з ними на будь-яку відповідну поверхню. І не забудьте залучити до цього заняття своїх діток – це буде дуже цікаво та пізнавально!

наклейка-дошка для малювання крейдою
04.02.2013
Дозвольте дитині малювати на стінах, завдяки наклейці-дошка для малювання крейдою..
Докладніше
фото картинки для дитячої, фото декор для стін, інтер'єр дитячої фото, декорувати стіни фото, фото картини на полотні
29.03.2013
Дорогі відвідувачі нашого магазину! Ми розширюємо можливості декору для стін у дитячій кімнаті. Тепер ми пропонуємо не лише інтер'єрні наклейки, а й картини, виконані на полотні.
Докладніше
наклейка морський алфавіт з кораблями, якорями
14.09.2015
В асортименті ТМ DesignStickers є різні види наклейок на морську тематику, які дозволять вам оформити інтер'єр у морському стилі.
Докладніше